Nuotraukoje Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir šios akademijos steigėja bei vadovė Sandra Raišelienė. Panevėžio PPAR nuotr.

Panevėžio PPAR bendradarbiaus su „Jaunimo Verslumo Akademija“

Panevėžio prekybos ir pramonės amatų rūmai pradeda bendradarbiauti su vasario 4 d. duris atversiančia „Jaunimo Verslumo Akademija“. Taip šiandien sutarė Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir šios akademijos steigėja bei vadovė Sandra Raišelienė.

Susitikime buvo aptarta, jog jaunųjų Panevėžio miesto lyderių lauks profesionalūs lektoriai, praktinio žinių pritaikymo pratybos ir smagios kūrybinės užduotys.

S. Raišelienė atkreipė dėmesį, jog daugelis tėvų nori išauginti drąsią, žinančią, kaip tinkamai elgtis su pinigais, motyvuotą, pasitikinčią savimi ir kūrybišką atžalą.

„Jaunimo Verslumo Akademijos“ mokymo programa jaunuosius panevėžiečius supažindins su verslo subtilybėmis, suteiks žinių ir gebėjimų. Jaunimas supras, kaip uždirbti pinigus, ryžtingai spręsti finansines problemas, orientuoti jauną verslininką naujų rinkos galimybių paieškose“, – apie numatomas studijas sakė akademijos steigėja ir vadovė.

„Džiaugiuosi, kad prie miesto jaunimo verslumo skatinimo prisidės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Tiek patys rūmai, tiek mūsų nariai padės jaunajai kartai atskleisti verslo subtilybes, jo pagrindus, taip skatinant jaunimą pasirinkti verslininko kelią“, – sakė Panevėžio PPAR generalinis direktorius V. Matkevičius.

Planuojama, kad „Jaunimo Verslumo Akademija“ pirmos pakopos programos „Verslo specialistas“ truks 8 mėnesius. Programą sudarys 4 moduliai: „Aš ir komanda“, „Verslo aplinkos pažinimas“, „Verslo planavimas“ ir „Sukurto verslo pristatymas, grįžtamasis ryšys“. Kiekvieno modulio 2 užsiėmimai bus dėstomi anglų kalba. Užsiėmimus ves anglakalbis dėstytojas.

Akademijoje numatomos 10–14 ir 15–17 metų amžiaus grupės, kuriose mokytųsi po 15–17 narių. Užsiėmimai vyks Panevėžio mokslo ir technologijų parke, Panevėžio miesto dailės galerijoje, Anglų kalbos mokykloje bei Verslo įmonėse.
Panevėžio prekybos ir pramonės amatų rūmų informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: