PPPAR nuotr. 

Panevėžio PPAR nariai – verslo misijoje Kazachstane

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai ir nariai išvyko į verslo misiją, į Kazachstaną. Pagrindinis šios verslo misijos tikslas – parodos EXPO 2017 aplankymas Astanoje bei susitikimas su Kazachstano verslininkais Almatos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

EXPO parodoje verslo misijos dalyviai susitiks su vietos verslininkais, dalyvaus konferencijose ir seminaruose.

Naujoji Kazachstano sostinė Astana šiomis dienomis bus viso pasaulio dėmesio centre. Surengti pasaulinę EXPO parodą pirmą kartą patikėta buvusiai Sovietų Sąjungos šaliai.

EXPO 2017 Astanoje dalyvauja beveik 120 pasaulio šalių, o parodą turėtų aplankyti 5 mln. žmonių. Miestui, kuriame gyvena milijonas gyventojų, tai didelis iššūkis.

Apsilankę parodoje EXPO 2017 Panevėžio PPAR organizuojamos verslo misijos dalyviai dar susipažins su Astanos verslo centru ir čia plėtojamais verslais.

Panevėžiečiai verslininkai taip pat lankysis ir Almatoje. Čia susitiks su Lietuvos ir Kazachstano verslininkais Lietuvos Respublikos ambasadoje.

Taip pat lankysis verslo įmonėse, su vietos verslininkais dalinsis patirtimi, kaip sukurti verslo idėją ir plėtoti verslą tikslinėse, turinčiose itin didelį plėtros potencialą rinkose.

Panevėžio PPAR atstovai apsilankys ir susitiks su Kazachstano verslininkais Almatos prekybos ir pramonės rūmuose. Susitikime bus aptartos galimos bendradarbiavimo sritys, eksporto į Kazachstaną galimybės, pristatomos Lietuvos verslo įmonės.

PPPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *