Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai iškovojo įvairių spalvų medalius

Keturias dienas Panevėžio lengvosios atletikos manieže skambėjo gongas, kvietęs į ringą pajėgiausius šalies jaunimo boksininkus kovojusius dėl čempiono titulų. Čia vyko Lietuvos jaunimo vaikinų ir merginų bokso čempionatas. Jame sėkmingai kovojo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai.

Visi penki ringe kovoję sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo įvairių spalvų medalius. Pirmą kartą jaunimo amžiaus grupės finale kovojo trys gimnazijos boksininkai. Sidabro medaliais pasipuošė Edgaras Trotenskis, Deividas Urbonavičius ir Erikas Stančikas.

E.Trotenskis 63,5 kg svorio kategorijoje ketvirtfinalyje be didelio vargo nugalėjo kaunietį M.Broką. Pusfinalio kovoje Edgaras surėmė pirštines su fiziškai stipriu klaipėdiečiu Audriumi Auškalniu. Tik pirmame raunde varžovui pavyko išvengti tikslių ir greitų Edgaro atakų, o antrame raunde varžovas atsidūrė nokdaune ir pasibaigus kovai teisėjams nekilo abejonių dėl Edgaro pergalės.

Finale Edgaro laukė vienas pajėgiausių šalies boksininkų iš Kauno, Europos čempionato 5-os vietos laimėtojas Simonas Zeleniakas. Pirmasis kovos raundas baigėsi nežymia Edgaro persvara, o antrame raunde pranašesnis buvo kaunietis. Viską lėmė trečiasis raundas, kurį teisėjų sprendimu minimaliu tašku skirtumu laimėjo S.Želenekas, kuris ir iškovojo nugalėtojo vardą. Ši kova buvo pripažinta gražiausia pirmenybių kova.

Ne lengvesnis kelias link finalo laukė ir kito mūsų gimnazijos boksininko Deivido Urbonavičiaus. Jam vieninteliam 67 kg svorio kategorijoje kovojant dėl nugalėtojo vardo net keturis kartus teko kopti į ringą.

Pirmoje kovoje buvo nugalėtas kaunietis Titas Juškevičius, ketvirtfinalyje kitas kaunietis Gustas Rimkevičius, o pusfinalyje buvęs gimnazijos auklėtinis, dabar gyvenantis Biržuose Lukas Bartašius. Finale laukė pajėgiausias varžovas, praėjusių metų jaunių pirmenybių nugalėtojas iš Kauno  Armantas Vaitkevičius. Pasibaigus dviem raundams rezultatas buvo lygus. Tik trečiame raunde varžovui pavyko išsaugoti daugiau jėgų, jis raundo pabaigoje buvo tikslesnis bei greitesnis ir iškovojo pergalę.

Trečiasis finale kovojo sunkiasvoris Erikas Stančikas. Pirmoje kovoje sunegalavus varžovui Erikas be kovos pateko į pusfinalį, kuriame nugalėjo palangiškį Dovydą Barkauską. Finale Eriko laukė praėjusių metų šalies pirmenybių prizininkas iš Jonavos Tomas Lemanas. Pirmame raunde Erikui sėkmingai pavyko atremti grėsmingo varžovo atakas, bet kituose raunduose varžovas padidino tempą ir laimėjo šią finalinę kovą.

Bronzos medalius svorio kategorijoje 52 kg iškovojo Deimantas Lavrenovas ir sunkiasvoris svorio kategorija virš 92 kg – Darijus Bieliauskas.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: