Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiaatlečiai iškovojo medalius

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių iki 17 m. vaikinų bei merginų sunkiosios atletikos čempionatas. Su stipriausiais šalies sunkiaatlečiais varžėsi ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai treniruojami Dovydo Sužiedėlio.

Pasak trenerio finaliniame etape tarp 115 stipriausių Lietuvos merginų ir vaikinų, į medalius pretendavo ir 4 Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos atletai. Trims iš jų pavyko iškovoti medalius.

Sėkmingiausiai čempionate pasirodė Hubertas Šumnauskas (iki 55kg.) Jis iškovojo sidabrą (60-72 kg.) Bronzos medalius laimėjo Aironas Brazauskas (iki 73kg.) Rovimo veiksmu iškėlęs 81kg., stūmimo 103kg. ir Giedrius Baltrėnas (iki 81kg), rovimas 78kg., stūmimas 101kg. Nepasisekė Aivenui Bogomolovui, kuriam pritrūko vos 1 kg, kad iškovotų 3-ąją vietą.

„Smagu, kad auga konkurencinga karta, kuri jau gali kovoti dėl aukščiausių vietų Lietuvos jaunių čempionatuose. Panevėžyje pirmą kartą Lietuvos sunkiosios atletikos istorijoje surengtas merginų iki 17 metų čempionatas. Manau ši sporto šaka greit populiarės ir tarp merginų tarpe. Na, o šį savaitgalį Latvijoje varžysimės su Lietuvos, Latvijos ir Estijos sunkiaatlečiais“, – sakė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: