Panevėžio rajone Aktyvių šeimų bendruomenė vasarą išlydėjo smagiu renginiu “Šeimų piknikas”

Toks bendruomeniškumas turėtų būti užkrečiamas. Visa komanda dirbo kaip darnus mehanizmas ir gera nuotaika buvo perduoda renginio dalyviams.

Nesenai įsikūrusi aktyvių šeimų bendruomenė, kurioje veikia jaunos šeimos iš Velžio, rugpjūčio 29 d.  savo veiklos pradžią pažymėjo griausmingu vasaros uždarymo pikniku Velžyje. Reikia tikėtis, kad šis renginys taps tradiciniu. Čia būta tiek daug veiklų, kad baisu ką ir pamiršti.

Renginys prasidėjo bendra mankšta prie upės kurią pravedė trenerė Sandra.

Pieva kunkuliavo veiklomis, viena jų buvo labai kvapni ir viliojanti, Vilanda ir Greta šeimininkavo prie milžiniškos keptuvės, kepė kiaušinienę ir ja vaišino aplink susibūrusius. Organizatoriai nori padėkoti prisidėjusiems prie šio kepimo: „Centrinis Panevėžio turgus“ dovanojo kiaušinius ir šoninę, „Velželio duona“ skaniąja duona pagardino kiaušinienę, „Ėriškių k. bendruomenė“ paskolino didžiąją keptuvę.

Po medžiu buvo įsikūrusi teptukų ir dažų fėja Deimantė iš „Detouch designs“, kuri be jokios pertraukos puošė vaikų veidelius pasirinktais piešiniais.

Vaikų zonoje galima buvo sudalyvauti „Linksmorijos“ estafetėse, „Visapusiško lavinimo centro„ „Yamaha mokykla“ kūrybinėse ir muzikaliose veiklose.

Šventės atidarymo akordus sugrojo Panevėžio r. Šilagalio kultūros centro orkestras „Sklepučini“.

Amfiteatre susirinkusiems muziką, dainas ir gerą nuotaiką skleidė Darius, Valdemaras ir Marius.

Seniūnijos pastate vaikai galėjo dalyvauti smagioje, mokslinėje edukacijoje su „Gyliukas Lab“, kurią dovanojo Panevėžio r. Visuomenės sveikatos biuras. Vaikai atliko įspūdingus ir efektingus eksperimentus, nuo kurių buvo girdėti įpūdžių šūksniai. Vakarop buvo galima išklausyti dvi paskaitas, dovanotas draugų-Panevėžio miesto šeimų bendruomenės “Mamos varom kavos”, apie vaikų mitybą ir vaikų adaptaciją ugdymo įstaigose.

Kavinukė „Lapė medyje“ dalyvius vaišino gėrimais su nuolaida.

Didžiausias padėkas organizatoriai siunčia prisidėjusiems prie renginio: „Adax“ ir „Dembavos medelynas„ už paramą, „Viskas šeimai“ už dovanotus džemperius organizatoriams, „Aukštaitijos kasybos darbai„ rėmė vakaro filmo “Paskutinė vasaros diena” seansą po atviru dangumi, Domas Ožakauskas pagamino veiklų nuorodas, „Timber Tap“ išpjaustė medinius medalius vaikams, savanoriams gelbėjusiems organizuojant renginį, „Kaukas“ už palapines.

Loterijai be pralaimėjimų prizus ir dovanėles dalyviams dovanojo: „Esu Lapė“ „Aromama“, „Loccitane (PC RYO)“,  „Dermedic.lt“,  „Ellips – tepami vitaminai plaukams“,  „Gentle Day“, „Bubble kitchen“,  „Uoga – uoga“, „Kotanyi Lietuva“, „Juara kosmetika“,  „Popcorn MOOD“,  „Naturèe“,  „Pasuk galvą“,  „Voozi optics“.

Renginys dalinai finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 m. veiksmų plano 1.1.4 priemonę “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”.

Už renginyje pagautas nesuvaidintas emocijas padėkos „Ta Foto“ ir Gintaras Grigaitis.

Aktyvių šeimų bendruomenė siunčia didžiausią Ačiū visiems atvykusiems, dalyvavusiems veiklose ir tikisi, kad dar susitiks ne viename panašiame renginyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: