AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžio rajone atsivėrė dvi įgriuvos, dėl to kalti drenažo tinklai

Panevėžio rajone, netoli Krekenavos atsivėrė dvi karstines primenančios įgriuvos. Nors situacija atrodo gana ekstremali, rajono vadovas sako, kad tai melioracijos tinklų problemos ir nerimauti per daug nėra dėl ko.

Nors Krekenavos seniūnija negarsėja karstinėmis įgriuvomis, per Naujuosius vienu Panevėžio rajono keliu Kėdainių rajono link vykstantys gyventojai stojo žiūrėti, rodos, tik ką atsivėrusių smegduobių. Tik vėliau paaiškėjo, kad dėl įgriuvų kalti drenažų tinklai, kuriuos paveikė kone kasdien jau keletą mėnesių merkiantis lietus.

Kol kas dėl netikėtai atsivėrusių įgriuvų ūkininkas į savivaldos institucijas nesikreipė. Anot seniūno, taip greičiausiai yra dėl to, kad paprastai panašias problemas ūkininkai susitvarko patys.

Rajono meras tikina apie susidariusią situaciją informavęs ir savivaldybės Žemės ūkio skyrių. Jei ūkininkas, kurio sklype susidarė tokios įgriuvos į savivaldybę kreipsis, pagal galimybes jam bus stengiamasi pagelbėti.

Tags

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.