Panevėžio rajone dviejuose eismo įvykiuose nukentėjo vairuotojai

Vakar Panevėžio rajone dviejuose eismo įvykiuose nukentėjo vairuotojai.

Popietę, Limeikių kaime, kelyje Anykščiai–Troškūnai–Panevėžys, esant šlapiai kelio dangai, tiesiame ruože į dešinę nuo kelio nuvažiavo automobilis „BMW 530D“. Sužeistas ir į ligoninę paguldytas 37 metų vairuotojas.

Vakare, Gailiūnų kaime, kelyje Panevėžys–Skaistgiriai–Pušalotas, vairuojamo automobilio „Peugeot 806“ nesuvaldė 42 metų vyras, automobilis tiesiame ruože nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį (vairuotojas paguldytas į ligoninę).

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį:

● Vairuotojas privalo imtis visų būtinų priemonių savo, keleivių ir krovinio saugumui kelionės metu užtikrinti.

● Asmenys, važiuojantys viešuoju transportu (autobusu, mikroautobusu, troleibusu), taip pat turi elgtis atsakingai. Laukiant stotelėje maršrutinio transporto, reikia stovėti toliau nuo važiuojamosios kelio dalies, šaligatvio krašto. Keleiviams įlipti (išlipti) iš transporto priemonės galima tik tada, kai ji visiškai sustoja. Viešajame transporte, jei yra laisvų vietų, reikia atsisėsti, stovint – abiem rankomis tvirtai laikytis už turėklų. Važiuojant kartu su mažamečiais, juos pasodinti ir atidžiai prižiūrėti. Vaikišką, neįgaliojo vežimėlį viešajame transporte pastatyti tam skirtoje vietoje ir jį prisegti saugos diržu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: