Panevėžio rajone pradedama dalyti parama maisto produktais

Panevėžio rajono savivaldybėje šią ir ateinančią savaitę bus dalijami paramos paketai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo.

Rugpjūčio 5 d., trečiadienio rytą, maisto paketai vežami į Krekenavos seniūniją, po pietų – į Upytės seniūniją.

Rugpjūčio 6 d., ketvirtadienio rytą, siuntos bus pristatytos į Ramygalos, po pietų – Vadoklių seniūniją.

Rugpjūčio 7 d., penktadienio rytą, maisto paketus gaus Smilgių seniūnijos, po pietų – Naujamiesčio seniūnijos gyventojai.

Rugpjūčio 10 d., pirmadienio rytą, siuntas gaus Paįstrio, po pietų – Karsakiškio seniūnijos gyventojai.

Rugpjūčio 11 d., antradienio rytą, maisto paketai bus vežami į Miežiškių, po pietų – į Raguvos seniūniją.

Panevėžio ir Velžio seniūnijų gyventojai paketus kviečiami pasiimti iš Paramos ir labdaros fondo „Maisto bankas“ sandėlių, esančių Kranto gatvėje Panevėžyje.

Šį kartą mažas pajamas gaunančius gyventojus pasieks 3,367 kg svorio paketai, kuriuose bus: 1 butelis (0,920 kg) rapsų aliejaus; 0,5 kg grikių kruopų; 0,070 kg greitai paruošiamos avižų košės su uogomis; 0,400 kg keptų pupelių pomidorų padaže; 0,480 kg konservuotos agurkų sriubos; 0,400 kg vištienos konservų; 0,200 kg avižinių sausainių su šokolado gabaliukais; 0,397 kg saldinto sutirštinto pieno.

Paramą maisto paketais gaus 3 508 Panevėžio rajono gyventojai. Daugiausiai gavėjų – Krekenavos seniūnijoje – 465, mažiausiai – Raguvos seniūnijoje – 140.

Tai ketvirtasis šių metų Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo maisto paketų dalinimas. Jo metu, siekiant mažinti COVID-19 plitimo grėsmes, paramos gavėjų parašų rinkti nereikia. Pakeistas Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymas leidžia parašų nerinkti ne tik karantino metu, bet ir esant paskelbtai valstybės ar savivaldybės lygmens ekstremaliajai situacijai.

 Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: