Pradžia AINA TV Panevėžio rajone prasidės naujas daugiabučių renovacijos etapas

Panevėžio rajone prasidės naujas daugiabučių renovacijos etapas

1950
0

Būsto energijos taupymo agentūra Panevėžio rajono savivaldybės administraciją informavo, kad į paraiškų modernizuoti daugiabučius namus sąrašą įtraukta 19 Panevėžio rajono objektų. Rajono meras viliasi, kad tai bus naujas daugiabučių modernizavimo etapas išaugsiantis ir į kvartalinės renovacijos projektą.

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis prisimena prieš gerą dešimtmetį rajone pradėtus pastatų modernizavimo darbus. Tuomet daugiausiai dėmesio buvo skiriama visuomeninės paskirties pastatams, galbūt todėl šiai dienai atnaujintos kone visos rajono mokyklos, ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Gyvenamųjų namų renovacija Panevėžio rajone pagreitį įgavo tik prieš trejetą metų . Per tą laiką pilnai atnaujinti 22 daugiabučiai namai, dar keturių namų atnaujinimas vyksta šiuo metu. Būsto energijos taupymo agentūros informacija apie dar 19-kos rajono daugiabučių įtraukimą į modernizuojamų namų sąrašą, pasak Povilo Žagunio, tikrai gera žinia, leisianti pradėti naują daugiabučių modernizavimo etapą.

Pagal Aplinkos ministerijos kvietimą teikti paraiškas daugiabučių atnaujinimui Būsto energijos taupymo agentūra gavo 479 paraiškas iš 525 numatytų kvietime. Paraiškas daugiabučiams atnaujinti pateikė 56 šalies savivaldybės. Būsto energijos taupymo agentūra jau pradėjo vertinti paraiškas ir artimiausiu metu pateiks išvadas savivaldybėms. Paraiškų vertinimą planuojama užbaigti iki balandžio pradžios.

Panevėžio rajono valdžia puoselėja viltį, kad netolimoje ateityje pavyks įgyvendinti ir kvartalinės renovacijos projektą. Planuojama, kad toks projektas galėtų būti įgyvendintas Krekenavoje.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.