Pradžia AINA TV Panevėžio rajono jaunimo apdovanojimai 2017

Panevėžio rajono jaunimo apdovanojimai 2017

967
0

Panevėžio rajono savivaldybėje jau greitai bus apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai. Tokie apdovanojimai organizuojami jau trečią kartą, o labiausiai rajonui nusipelniusius nominantus galima pasiūlyti iš viso pasaulio.

Neretai miestų ir rajonų savivaldybėse organizuojami verslininkų, sportininkų ar geriausių moksleivių apdovanojimai. Tačiau Panevėžio rajono jaunimo organizacijų taryba „Apskritasis stalas“ jau trečią kartą nusprendė atkreipti dėmesį į jaunus iniciatyvius savo kraštą grąžinančius, garsinančius bei su jaunimu dirbančius gyventojus.

Organizatorių teigimu, aktyviausius jaunuolius galima pasiūlyti net septynioms nominacijoms. Kandidatus gali teikti Panevėžio rajono bendruomenės, seniūnijos, kultūros centrai, švietimo įstaigos, bibliotekos, įmonės ar pavieniai gyventojai.

Modesta Petrauskaitė pabrėžia, jog iš septynių galimų nominacijų dvi yra išskirtinės, jose jaunimas apdovanojamas netiesiogiai, tai – metų jaunimo organizacija ir metų jaunimo partneris. Organizatoriai tikisi, jog pasiūlymų, kam už nuveiktus darbus reikėtų padėkoti labiausiai, bus gauta ne tik iš Panevėžio rajono.

Kandidatų anketą galima rasti Panevėžio rajono savivaldybės internetiniame puslapyje. Pasiūlyti rajono jaunuolius, kurie verti išskirtinės padėkos, galima iki rugpjūčio 12 dienos. Laureatai gaus ne tik simbolines padėkas ir rėmėjų dovanas, bet ir vyks į ekskursiją į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.