Panevėžio rajono literatai poeziją skaitė Palėvenėlėje

Birželio 6 d. (šeštadienį) Panevėžio literatų klubo „Polėkis“ nariai dalyvavo Kupiškio rajone, Palėvenėlėje, šventėje „Poezijos pavasario aidai Kupiškyje“. Į šventę atvykusių literatų klubų iš Biržų, Anykščių, Pasvalio, Panevėžio, Kupiškio prisistatymai ir poezijos skaitymai vyko Palėvenėlės bažnyčioje.

Poezijos šventės dalyvius pasveikino Palėvenėlės bažnyčios klebonas poetas Justas Jasėnas. Jis perkaitė ir savosios poezijos, pristatė kuriantį šventėje dalyvavusį Skapiškio kleboną Salvijų Pranskūną.

Renginį vedė Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Lina Matiukaitė. Kalbėjo poezijos šventėje dalyvavęs Lietuvos rašytojų sąjungos narys Vytautas Kazėla. Grojo gimnazistės Žaneta Žeimytė ir Jovita Cibulskaitė. Su bažnyčios ir kaimo istorija supažindino Palėvenėlės bibliotekininkė Ona Kručienė.

Visus pasveikino Palėvenėlės kaimo bendruomenės pirmininkė Danguolė Šerienė. Ji padėkojo už dalyvavimą ir pakvietė, pasigrožėjant Kupiškio marių pakrante, tolimesniam pasibuvimui eiti į buvusios mokyklos salę. Ten visų laukė bendruomenės parengtos ir atsivežtinės vaišės. Pritariant akordeonui, daug dainuota, šokta. Akordeonu grojo Jonas Mališauskas iš Panevėžio ir pasvalieties Povilas Katkevičius.

Palėvelėlės bibliotekoje apžiūrėjo parodą „Iš močiutės skrynios“. Grįžtant link Panevėžio, stabtelėjome netoli Lėvens pasigrožėti nuostabia gamta.

 
Panevėžio literatų klubo „Polėkis“ narė Ona Striškienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: