Pradžia Bendruomenės naujienos Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ netradicinis susitikimas

Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ netradicinis susitikimas

727
0

Rugpjūčio 3 dienos popietę Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ nariai rinkosi į klubo narės Aldonos Liutkevičienės sodybą Panevėžyje. Taip buvo pratęsta (po trumpų vasaros atostogų) tradicija rinktis kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį Panevėžio rajono bibliotekoje.

Pasidžiaugę naujai Aldonos vyro sumeistrauta dailia pavėsine, skaitėme eilėraščius. Pasidalinome mintimis, kas kur keliavo, kokiuose konkursuose, renginiuose teko pabuvoti. Aptarėme apie dalyvavimą artėjančiose šventėse Biržuose, Pasvalio rajone.

Džiugu buvo girdėti Aldutės žodžius: „Kaip smagu, kad atvažiavot, nes labai jūsų buvau pasiilgusi“. Mes, negailėjome gražių žodžių namų šeimininkams už nuoširdų priėmimą. Su didžiausiu malonumu gardžiavomės namie keptu pyragu ir kitais skanumynais.

Ona Striškikenė, Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ narė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.