Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis pasveikintas 70-mečio proga

Rugpjūčio 24 d., Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis mini 70-ąjį gimtadienį. Ta proga ilgametį rajono vadovą dar prieš oficialią darbo pradžią suskubo pasveikinti Savivaldybės administracijos kolektyvas.

Vėliau į sveikintojų eilę rikiavosi Panevėžio rajono įstaigų, organizacijų vadovai ir darbuotojai; partijos kolegos; Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas ir vyskupijos dvasininkai; Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato; Respublikinės Panevėžio ligoninės; Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų; Panevėžio miesto vyrų krepšinio klubo „Lietkabelis“; Panevėžio regiono plėtros tarybos; Panevėžio miesto savivaldybės, Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos; Vietos veiklos grupės; neįgaliųjų draugijos; žiniasklaidos atstovai; kiti svečiai.

Sveikinusieji dėkojo merui už visapusišką paramą ir sėkmingą bendradarbiavimą verslo, sporto, kultūros, švietimo, socialinio, dvasinio gyvenimo bei kitose srityse, už nuveiktus darbus rajono žmonių labui, puikias lyderio savybes, o taip pat – už skleidžiamą žmogišką šilumą, širdies jautrumą, mokėjimą girdėti kiekvieną ir kiekvienam surasti gerą žodį.

Jubiliatui palinkėta stiprios sveikatos, gyvenimo džiaugsmo ir neblėstančios energijos ateities darbuose.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: