Panevėžio rajono socialdemokratų lyderis A.Pocius (Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.)

Panevėžio rajono socialdemokratai kandidatu į merus išrinko A.Pocių

Šeštadienį geras tris valandas Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centro prieigos, o ypač Liaudies gatvė sausakimšai buvo užkišti automobiliais: buvo ir vienas autobusas. Negana to vienas veikėjas ar veikėja savo „BMW” buvo pastatęs taip, kad norintiesiems į Liaudies gatvę įvažiuoti ramygaliečiams teko namus pasiekti iš priešingos pusės. Ant vieno mikroautobuso buvęs užrašas „Socialdemokratai” rodė, kad prieš Verbų sekmadienį Ramygaloje vyksta kažkoks „socdemų“ sambūris.

Mašinoms išsivažinėjus AINA.lt kalbintas prieš pat Naujuosius metus 60 metų jubiliejų atšventęs šalia Ramygalos Aukštadvario kaime gyvenantis Panevėžio rajono socialdemokratų lyderis ir rajono vicemeras Antanas Pocius patvirtino, jog Ramygaloje vyko rajono partiečių ataskaitinė konferencija, kurioje iš 348 skyriaus narių dalyvavo 70 kandidatų, dar buvo atvykę apie dvi dešimtis partiečių, kurie neturėjo įgaliojimų balsuoti.

Paminėjus, jog kai kuriems, gatvę užtvėrusiems socialdemokratams negalioja jokios eismo taisyklės, A.Pocius nusijuokė ir pareiškė, jog visada kvailių atsiranda.

Jis teigė, kad konferencija tik patvirtino jo pateiktą skyriaus veiklos ataskaitą, patvirtino kandidatų kitų metų pradžioje vyksiančiuose tarybos rinkimuose dalyvausiančių kandidatų sąrašą. A.Pocius patikino, kad sąraše yra apie pusšimtį pavardžių, tačiau sąrašo neturintis nei po ranka, nei po koja, todėl nė vieno kandidato neįvardijo.

Kandidatu mero rinkimuose, kaip jau buvo beveik ir aišku, buvo patvirtintas A.Pocius.

„Taip, mane išrinko kandidatu, užkrovė tą vargą, tad teks vargti. Nebenorėjau kandidatuoti, bet jie taip nusprendė”,- sakė pašnekovas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: