Panevėžio rajono “Stalinas” baigė žemišką kelionę

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį prieš pat vidurnaktį Panevėžio rajone Ramygaloje pastebėtas ant šaligatvio gulintis susmukęs žmogus. Netrukus paaiškėjo, kad tai nuosavos gyvenamosios vietos neturėjęs 1954 metais gimęs R.V., kuris tarp ramygaliečių labiau buvo žinomas „Stalino“ pravarde. 

Redakcijos žiniomis mirusysis R.V., kurio laidotuvėmis veikiausiai turės pasirūpinti savivaldybė, oficialios santuokos nebuvo sudaręs, nors ilgus metus Berčiūnuose (irgi Panevėžio rajone)  gyveno su moterimi, tačiau vaikų neturėjo. Jis yra gimęs ir augęs Ramygaloje, o mirus gyvenimo draugei grįžo į gimtinę, tačiau gyvenamosios vietos nebuvo deklaravęs, nes glaudėsi pas pažįstamus žmones. Ramygaloje gyvena velionio sesuo, tačiau su ja, galbūt dėl paties brolio gyvenimo būdo, bet kokie ryšiai buvo nutrūkę. R.V. Stalino pravardę gavo, nes tarnaudamas Sovietinėje armijoje ant krūtinės buvo išsitatuiravęs Stalino portretą ir nešiojo vešlius ūsus.

Berčiūnuose gyvenantis buvęs R.V. kaimynas Panevėžio rajono tarybos narys Alfonsas Bakšys sakė, jog reikia dėkoti Dievui, kad žmogus baigė žemišką kelionę, o kartu ir vargus. Jis teigė, jog velionio laidotuvėmis pasirūpins arba Ramygalos seniūnija arba rajono savivaldybė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: