Vytautą Liepą Panevėžio rajono taryboje keičia Laura Mackevičienė (Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.).

Panevėžio rajono taryboje darbuosis jau trečias Darbo partijos atstovas

Pastaruosiuose vietos savivaldos rinkimuose Darbo partija į Panevėžio rajono tarybą delegavo tik vieną savo atstovą, tačiau pastarajame nuotoliniu būdu vykusiame tarybos posėdyje jau prisiekė trečias darbietis – Molainiuose gyvenanti 1978 metais gimusi vienos bendrovės rinkodaros vadybininkė Laura Mackevičienė. Ji pakeitė dėl asmeninių priežasčių bent laikinai iš politikos pasitraukusį 1969 metais gimusį Vytautą Liepą, kuris 2020 metų gruodžio pradžioje tarybos nariu tapo mirus kolegai Alfonsui Morkvėnui.

V.Liepa pasitraukė ne tik iš Panevėžio rajono tarybos, bet ir kol kas metams sustabdė savo narystę Darbo partijoje bei atsisakė partijos Panevėžio rajono skyriaus pirmininko posto. Kol neįvyko rinkiminis skyriaus narių susirinkimas, jam laikinai vadovaus pirmoji V.Liepos pavaduotoja L.Mackevičienė.

„Kaip ir rašiau, atsistatydinau ir bent jau laikinai iš politikos traukiuosi dėl asmeninių priežasčių. Atsisakydamas tarybos nario mandato nusprendžiau bent kol kas likti neutralus ir pasitraukti iš politikos, kad skyrius galėtų pasiruošti artėjantiems rinkimams“,- sakė V.Liepa ir patikino, kad pandemijos ir augančios infliacijos akivaizdoje pamatęs, kad vienu metu gerai dirbti politikoje ir vadovauti savo įkurtai bendrovei yra neįmanoma. Jis patvirtino, kad savo asmeniniam gyvenimui nusprendęs skirti pirmenybę ir bent laikinai atsisakyti politikos.

„Galbūt ir sugrįšiu į politiką kaip eilinis, tačiau viską parodys laikas. Dabar gi matau, kad vienu metu dviejų darbų gerai padaryti negaliu, todėl renkuosi asmeninį gyvenimą ir manau, kad rinkėjai tai supras“,- sakė V.Liepa.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: