Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Panevėžio rankininkai iš tarptautinio turnyro grįžo su medaliais

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos rankininkai paskutines atostogų dienas praleido tarptautiniame rankinio turnyre „Hummel 4 Sport Cup“ Slovakijoje, Prešovo mieste. Trijų dienų  4 amžiaus grupių turnyre dalyvavo komandos iš Rumunijos, Vengrijos, Slovėnijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Lietuvos.

Vyriausiųjų U-19 amžiaus grupėje RSSG-Grifas rankininkai iškovojo antrąją vietą. Pirmosios vietos nugalėtojais, surinkę vienodą taškų skaičių, tapo Košices (Slovakija) rankininkai. Rezultatyviausiu šios amžiaus grupės žaidėju tapo gimnazijos atstovas Titas Janušonis, kuris apdovanotas specialiu prizu.

U-17 grupėje Panevėžio RSSG-Grifo komandą po atkaklių kovų užėmė ketvirtą vietą, Nugalėtojais šioje grupėje tapo Slovėnijos „Gradec 2011“ komanda. Mūsų komandoje geru žaidimu pasižymėjo Radvilas Adomonis ir Nedas Rudokas.

Jaunesnių U-15 grupėje RSSG-Grifo komanda iškovojo trečiąją vietą, pusfinalyje apmaudžiai pralaimėję Lenkijos komandai. Kovoje dėl trečiosios vietos gimnazijos rankininkai įveikė Vilniaus „Sostinės Tauro“ komandą, kuriose į pergalę vedė puikiai rungtyniavęs Dovydas Pukas. Šioje grupėje nugalėtojais tapo Prešovo „Tatran“ klubo rankininkai.

Pasak trenerio Valdemaro Burbos, tai buvo pirmas pasiruošimo rankinio sezonui etapas. Kitas XXVI tarptautinis turnyras vyks Panevėžyje, rugsėjo 17-18 d.