Panevėžio rankininkai tapo turnyro nugalėtojais

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti  Panevėžyje vyko tradicinis Tarptautinis dviejų dienų rankinio turnyras kuriame dalyvavo penkiolikmečiai  9 miestų rankininkai iš Latvijos-Ulbrokos, Salaspilio, Skriveri ir Ludzos ir Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Molėtų ir Panevėžio.

 Aikštelėje  vyko atkaklios kovos nes aikštelėje varžėsi komandos savo šalių  čempionatų nugalėtojos ir prizininkės. Pogrupyje  įveikę visus varžovus Panevėžio  rankininkai pusfinalyje 30 : 16 pranoko Latvijos Skriveri komandą, o finale po atkaklaus ir permainingo pirmojo kėlinio antrajame palaužė Kauno rajono Garliavos komandą  22 : 15 ir tapo turnyro nugalėtojais. Antri Kauno raj. Garliavos , treti Salaspilio rankininkai.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis ir medaliais, komandų naudingiausi žaidėjai –asmeniniais prizais. Panevėžio RSSG-SC  komandoje naudingiausiu pripažintas Aironas Ožalinskas. Komandoje pagirtinai rungtyniavo ir nugalėtojų medaliais apdovanoti Kipras Kunickas, Ąžuolas Targonskas, Viljamas Liaudanskas, Šarūnas Jatužis, Edvinas Šakalys, Egidijus Mačijauskas, Ignas Trainys , Danil Šapkin, Jokūbas Galvanauskas, Agnius Liobikas, Dovydas Jablonskis.

Turnyro metu vyko įvarčių „Karaliaus“ konkursas. Kiekvienos komandos du žaidėjai ir vienas vartininkas varžėsi dėl įvarčių „Karaliaus ir geriausio Vartininko titulų įvarčių „Karaliumi“ tapo svečias iš Latvijos Skriveri komandos-  Ernests.

Vartininko  titulas atiteko panevėžiečiui Viljamui Liaudanskui. Turnyre savo teisėjavimo įgūdžius sėkmingai tobulino Edgaras Banelis, Karolis Piragis, Gabrielius Melaika,

Laurynas Survyla, Vesta Jančytė, Miglė Malyševa, Matas Laurikėnas, Titas Janušonis, Benas Skaburskis.

Komandos liko patenkintos kad dalyvavo šiame turnyre ir tikisi atvykti kitais metais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: