Panevėžio rankininkai triumfavo Molėtuose

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionate jungtinė Panevėžio sporto centro-RSSG-„Grifas“ komanda namo parvežė pergalę.

Į Molėtus atvykę Panevėžio rankininkai pirmąjį kėlinį pradėjo ne itin sėkmingai ir tik antroje jo pusėje išlygino rezultatą (11:11). Iki kėlinio pabaigos susikrovę 2 įvarčių persvarą ją įstengė išlaikyti didžiąją rungtynių dalį (16:14, 22:20, 24:22). Rungtynių pabaigoje panevėžiečiai nepaleido sėkmės iš rankų ir namo išsivežė pergalę rezultatu 36:31.

Rungtynėse daugiausiai taiklių metimų į priešininkų vartus pasiuntė Evaldas Vėta – 8, Titas Janušonis – 6 ir Danielius Kairys su Mindaugu Barzdeniu – po 5.

Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro rankinio treneris Mindaugas Vėta.

Artimiausios LRL rungtynės, kuomet varžysis panevėžiečiai, vyks jau šį savaitgalį. Uostamiestyje panevėžiečiai susitiks su „Dragūnas-Viesulas“ komanda. Jiems linkime kuo didžiausios sėkmės!