Aina.lt nuotr.

Panevėžio regione sumažėjo žuvusiųjų gaisruose

Gegužės 4-oji – šv.Florijono – ugniagesių globėjo diena.

Šiemet minint šv.Florijono dieną Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Algirdo Rudžio įsakymu bus paskatinti 26 Panevėžio regiono valdybos darbuotojai. A.Rudžio teigimu, ar Panevėžio krašto ugniagesiai sulauks rimtesnių apdovanojimų, paaiškės tik šventės dieną pagrindiniame renginyje Vilniuje Katedros aikštėje vyksiančiame minėjime perskaičius įsakymą.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Rudys (Asm. archyvo nuotr.).

Profesinės šventės išvakarėse kalbintas A.Rudys teigė, kad ugniagesiai šventę pasitinka su džiugiomis ir pakiliomis nuotaikomis, nes pagaliau pasibaigus visiems karantinams pagerės ryšiai ir darbas su bendruomene.

„Su žmonėmis su tam tikrais apribojimais bendravome ir per pandemiją: ji darbo nebuvo sutrukdžiusi. Galime tik pasidžiaugti, kad Panevėžio regione sumažėjo žuvusiųjų gaisruose skaičius, su prevencinėmis programomis labiau įsitraukė savivaldybės. Tačiau nepaisant to dar pasigendame didesnio savivaldybių merų ir administracijų vadovų įsitraukimo į prevencinį darbą dėl susitikimų su žmonėmis ir gaisrų užkardymo“,- aiškino A.Rudys.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovas tikino, kad bent statutinės Panevėžio regiono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos problemų neturi, technika nuolat atnaujinama ir situacija metai iš metų gerėja.

Pasiteiravus, kaip šiemet ugniagesiai švęs šv.Florijono dieną, A.Rudys pasikartojo, jog Vilniuje  Arkikatedroje bazilikoje bus aukojamos šv.Mišios, o paskui vyks šventinis mitingas. Anot jo, didžiausia šventė ugniagesiams gelbėtojams yra tada kai būna kuo mažiau gaisrų ir kuo mažiau nelaimių.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: