Panevėžio Rotaract merginos dalyvavo kasmetinėje Rotariadoje Palangoje

Šiais metais Panevežio Rotaract merginos vyko į kasmetinį Rotary renginį – Rotariadą. Begalės žmonių suplūdo į Palangą, kur vyko jubiliejinė 20-toji šventė.

Rotariada – tai sporto, bendravimo ir geros nuotaikos Rotary šeimos tarptautinis renginys, vykstantis nuo 2002 metų.

Pirmojoje Rotariadoje dalyvavo 7 Rotary klubai ir varžėsi trijose sporto rungtyse (tenise, boulinge, tinklinyje). Renginys pritraukė apie 40 sportininkų, o šventiniame vakare dalyvavo apie 90 rotariečių.

Jau dvidešimtą kartą rengiamoje rotariečių sporto šventėje buvo sulaukta apie tūkstančio dalyvių iš Lietuvos Rotary, Rotaract, Interact klubų bei svečių iš užsienio šalių, kurių tikslas ne tik pasportuoti, bet ir paremti Lietuvos paralimpiečius, kuriems buvo surinkta 15000 eurų!

Rotariečiai susirungė trylikoje skirtingų sporto rungčių, tokių kaip paplūdimio tinklinis, krepšinis, šachmatai, tenisas, biliardas, smiginis, golfas ir kitų. Taip pat Paralimpiečiai Rotariados dalyvius ir svečius supažindino su dviem paralimpinėmis rungtimis – rutulio stūmimu ir tinkliniu sėdint.

Šeštadienį vyko Palangos orkestro vedama šventinė eisena nuo Palangos tilto keliauta J. Basanavičiaus, Vytauto, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėmis iki stadiono. Palangos stadione ir vyko oficialus Rotariados atidarymas. Po atidarymo ceremonijos stadione prasidėjo žaidynės.

Viską vainikavo Gala vakaras, kurio metu vyko apdovanojimai, padėkos už praėjusius metus, pagyrimai už nuopelnus bei šventinis koncertas.

„Parsivežėme be galo daug įspūdžių, bei pajutome savo bendruomenės didingumą, bei norą daryti gerus darbus. Buvimas tokiuose renginiuose įkvepia, bei suteikia suvokimą, kiek daug mes galime padaryti – darydami išvien“, – teigia Rotariados dalyviai panevėžiečiai.

Dalinamės akimirkomis, ir kviečiame stebėti ir prisijungti prie mūsų daromų projektų.

Gera daryti gerą – Panevežio Rotaract klubas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: