Panevėžio savivaldybė skirs meno stipendijas

Siekdama skatinti Panevėžio meno kūrėjų individualią kūrybinę veiklą, jų kūrybos procesą, norėdama padėti įgyvendinti jų idėjas, Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė konkursą kultūros ir meno stipendijoms gauti. Miesto biudžete tam numatyta 15 tūkst. Eur.

Konkurse gali dalyvauti pilnamečiai kultūros ir meno kūrėjai, gyvenantys ir dirbantys Panevėžyje, jeigu jų veiklos objektas yra kultūra, menas, jo sklaida.

Vertinimo kriterijai: ankstesnės meno kūrėjo veiklos rezultatai, projekto aktualumas Panevėžiui, projekto rezultatas ir numatoma jo sklaida, jo meninė ir kultūrinė vertė.

Vienam projektui kas mėnesį bus mokama 500 Eur stipendija, kuri gali tęstis nuo 1 iki 5 mėnesių.

Prioritetas bus teikiamas jauniesiems (iki 35 m.) meno kūrėjams, taip pat kurių paraiškose nurodyta veikla turi išplėtotas sklaidos galimybes. Pirmumas teikiamas ir tiems projektams, kurie susiję su Juozo Zikaro 140-osiomis ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 160-osiomis gimimo metinėmis, jų įprasminimu. Nustatytos formos paraiškos priimamos iki balandžio 2 d.

Išsami informacija – www.panevezys.lt – Kultūra ir menas – Aktualijos, konkursai. Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 246, el. paštu kultura@panevezys.lt.

Savivaldybės kultūros ir meno stipendijos įsteigtos 2010 m.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: