Panevėžio savivaldybė teigia pašalinusi „problemas“ ir miesto Kalėdų eglutė nebeužges

Panevėžio miesto savivaldybė teigia, kad gruodžio 15 d. buvo pašalintos problemas dėl kurių neveikdavo Kalėdinė mieto eglė.

„Problema išspręsta vakar. Buvo atlikti techniniai pakeitimai, rangovas aparatūrą testuoja papildomai ir tikimės, kad ateityje problema nebepasikartos. O jei ir iškiltų techninių nesklandumų, tai kaip ir iki šiol, bus operatyviai ieškoma sprendimų joms pašalinti“, – rašoma vakar AINA redakcijai atsiųstame laiške.

Pasak Panevėžio miesto savivaldybės specialistų, šiais metais kalėdinė Panevėžio eglė yra interaktyvi – lankytojai gali patys valdyti spalvų pasikeitimus, klausytis muzikos, tad tam buvo reikalingi ir sudėtingesni techniniai sprendimai, kurių priežiūra reikalauja daugiau dėmesio. Rangovas neįvertino sumontuotų interaktyvių eglės dekoracijų ir girliandų nuo drėgmės ir sudėtingesnių techninių sprendimų atsirandančių nuotėkio srovių, dėl kurių įsijungdavo sumontuotos apsaugos bei gesdavo valdymo aparatūra.

Kaip teigia savivaldybės atstovai, rangovai bei techninės priežiūros specialistai papildomai izoliavo maitinimo laidus bei valdymo aparatūrą, ir įvertinus saugos reikalavimus, apsaugos nuo nuotėkio srovių buvo maksimaliai pritaikytos prie esamos situacijos.

Už eglės priežiūrą ir jos eksploataciją visą paslaugos teikimo laikotarpį atsakingas rangovas UAB „Lumidėja” ir Panevėžio miesto savivaldybės atsakingi skyriai.

Panevėžio centro puošmena – 18 metrų aukščio Kalėdinė eglė iki šiol dažnai skendėjo tamsoje ir AINA redakcija sulaukdavo pasipiktinusių miesto gyventojų skundų.  Pirmą kartą eglė buvo užgesusi netrukus po įžiebimo, po to vėl keletą kartų neveikė.

Rokas Andrijauskas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: