Selonija.lt nuotrauka.

Panevėžio savivaldybės administracijos vadovų komandą sustiprins R. Pauža

Artimiausiame tarybos posėdyje planuojama teikti Rimanto Paužos kandidatūrą administracijos direktoriaus pareigoms užimti, dabartiniam administracijos direktoriui Tomui Jukna pereinant į pavaduotojo postą.

„Administracijos direktorius Tomas Jukna jau daugiau nei pusę metų dirbo ne tik direktoriaus, bet ir direktoriaus pavaduotojo darbus. Džiaugiuosi Tomo kompetencija, darbu ir tuo, kiek daug jam pavyko nuveikti. Kita vertus, akivaizdu, kad vienam žmogui tokios darbų apimtys yra gerokai per didelės. Ilgai ieškojome, kuo būtų galima sustiprinti administracijos vadovų komandą. Dabar atsirado galimybė tai padaryti, pasikviečiant puikiai užsirekomendavusį profesionalą, todėl šios progos negalime praleisti. Jau artimiausiame Tarybos posėdyje administracijos direktoriaus postui užimti planuojame teikti Rimanto Paužos kandidatūrą. T. Juknos pozicija aiški: šiuo metu miestui svarbiausi infrastruktūriniai uždaviniai, todėl jis linkęs susikoncentruoti į šią sritį, kurioje jau padarytas didžiulis įdirbis, kitas administracines sritis perleidžiant naujajam direktoriui. Todėl T. Jukna toliau eis direktoriaus pavaduotojo pareigas.“ – sako miesto meras Rytis Račkauskas.

Dabartinis direktorius neabejoja, kad komandos sustiprinimas leis užtikrinti spartesnį darbų atlikimą ir, žinoma, tinkamą Integruotų teritorijų vystymo programos (ITVP) įgyvendinimą. „Dabar, kai vyksta intensyvus pasirengimas ir jau pradedami ITVP darbai, vienam tenkantis dviejų vadovų krūvis yra neįmanomas, situacijai išsamiai analizuoti elementariai nepakanka laiko. Todėl optimalus sprendimas ir komandai, ir administracijai, ir miestui – pasitelkti į pagalbą profesionalų, patirties turintį specialistą tam, kad būtų pasiekti visi mūsų užsibrėžti tikslai. Savo ruožtu, tapęs pavaduotoju, galėčiau užtikrinti tinkamą ir operatyvų miesto ūkio reikalų sprendimą“ – sako T. Jukna.

Pastaruosius dvejus metus Rimantas Pauža ėjo Biržų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: