AINA.LT skaitytojo nuotr. 

Panevėžio Senvagėje „maudėsi“ miesto želdinių prižiūrėtojų automobilis

Prieš artėjantį Panevėžio miesto gimtadienį tik šiemet baigtoje tvarkyti Senvagėje į vandenį įriedėjo miesto želdinius tvarkančios ir prižiūrinčios įmonės automobilis. Nors apie panašius įvykius pirmiausia pranešama bendruoju pagalbos telefonu, šiuo atveju apie incidentą buvo nutylėta. Policija įvykiu pradėjo domėtis tik pasirodžius nuotraukoms „Facebook“ ir apie tai pradėjus teirautis žurnalistams.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos konisariato komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis sakė esantis nustebęs, kad žmonės užuot nuotraukas kėlę į internetą, pirmiausia turėjo skambinti bendruoju pagalbos telefonu, nes galėjo būti mašinoje įstrigęs žmogus ar panašiai. Tuomet būtų atskubėję policininkai, medikai, ugniagesiai-gelbėtojai.

Anot policijos atstovo, apie automobilio „maudynes“ Senvagėje policijos neinformavo nei jo savininkai, nei savivaldybės atstovai.

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga jau šiek tiek po pietų tikino, kad Senvagėje yra taip, lyg nieko nebūtų įvykę, automobilis ištrauktas, o vizualiai teršalų vandenyje nesimato. Anot jo, miesto želdinius prižiūrinčiai įstaigai prieš miesto gimtadienį puošiant Senvagę ant laisvos pavaros paliktas automobilis nuvažiavo į vandenį. Valdininko žodžiais, gamtai padarytą žalą dar įvertins aplinkosaugininkai.

Gintautas SUBAČIUS

AINA.LT skaitytojo nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: