Panevėžio socialdemokratai kratosi vestuvių su „bebrais“

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) pirmininkas buvęs šalies premjeras Gediminas Kirkilas prabilo, jog prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) vairo stojus Juozui Olekui, socialdarbiečiai galėtų grįžti į socialdemokratų, nuo kurių prieš kelerius metus atskilo, glėbį. Šiuo metu iki gegužės pabaigoje vyksiančio LSDP suvažiavimo laikinai partijai vadovauja Jonavos meras ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Panevėžio socialdemokratai apie galimą abiejų partijų susijungimą sako, jog ką tik išsiskyrus naujos vestuvės su tuo pačiu partneriu būtų nesuprantamos ir sveiku protu nepaaiškinamos.

Panevėžio miesto tarybos nario, buvusio miesto vicemero, buvusio Seimo nario, buvusio žemės ūkio viceministro, LSDDP Panevėžio miesto skyriaus pirmininko Petro Narkevičiaus pozicijos, partijų susijungimo klausimu, sužinoti nepavyko.

Laikinai Panevėžio miesto socialdemokratams vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius sakė iš vadovų ir partiečių girdintis įvairių kalbų apie partijų sąsajas bei teigė palaikantis partiečių apsisprendimą sugrįžti į LSDP, tačiau, jo žodžiais, apie partijų susijungimą negali būti nė kalbos.

K.Armonavičius.

„Aš manyčiau, jei suaugę žmonės priima sprendimą eiti skirtingais keliais, būtų nekorektiška tą apsisprendimą, susiklosčius palankiai ar nepalankiai situacijai, kaitalioti. Norint sakyti „a“ reikia žinoti kokios raidės eina po jos. Jei žengei žingsnį reikia žinoti kur eisi toliau, o ne žingsniuoti atgal“,- sakė K.Armonavičius.

Panevėžio miesto tarybos narys Ramūnas Vyžintas irgi sakė prisiklausęs įvairiausių kalbų. Anot jo, išėjusieji iš LSDP visada gali grįžti, nes kuo daugiau partiečių tuo geriau, tačiau tai neturėtų būti partijų susijungimas.

Ramūnas Vyžintas

„Kažkaip būtų keista ką tik išsiskyrus vėl susieiti. Paprastai, vieną kartą išsiskyrę antrą kartą „nebesiženija“. Suprantu, kad kai kurie žmonės pasikarščiavo, bet, kad po partijos skyrybų būtų vėl vestuvės, kažkaip nesuprantu. Negana to jie dar pasivadino bebrais, o ir vestuvės socialdemokratams su bebrais atrodo nepatraukliai“,- šmaikštavo R.Vyžintas.

Panevėžio rajono socialdemokratų lyderis, rajono vicemeras Antanas Pocius sakė pritariantis buvusių partiečių sugrįžimui, tačiau kategoriškai prieštaraujantis partijų susijungimui. Jis sakė asmeniškai pažįstantis keletą dorų ir sąžiningų piliečių, kurie ketina grįžti ir jų apsisprendimą palaikantis.

Antanas Pocius

A.Pocius teigė apie rajono socialdarbiečius nėra nieko girdėjęs ar juos matęs, nes jie kaip kurmiai iš kažkur išlenda tik per rinkimus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: