Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio sporto arenoje planuojami organizuoti tarptautiniai salės futbolo renginiai

Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius su komanda ir drauge su Panevėžio miesto savivaldybės vadovais aptarė galimybę Panevėžio universalioje sporto arenoje organizuoti tarptautinius salės futbolo renginius.

„Profesionalaus sporto renginiai – vienas iš veiklos prioritetų Panevėžio universalioje sporto arenoje. Džiugu bendraujant su federacija girdėti planus mūsų mieste rengti aukšto lygio salės futbolo varžybas. Neabejoju, kad tai būtų itin kokybiškas bei patrauklus renginys tiek panevėžiečiams, tiek miesto svečiams“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Šiemet spalio 11 d. Lietuvos rinktinė namuose rungtyniaus su Pasaulio ir Europos salės futbolo čempione Portugalijos rinktine. Spalio 25-30 d. UEFA salės futbolo Čempionų lygos atrankos pagrindinio etapo turnyras ir vėl vyks Lietuvoje, kuriame su Italijos, Latvijos ir Suomijos komandomis rungtyniaus „Kauno Žalgiris“. Svarstoma galimybė šias varžybas organizuoti Panevėžio universaliojoje sporto arenoje.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: