Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro boksininkus lydi sėkmė

Praėjusią savaitę Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Varžybose buvo iškovoti du nugalėtojų titulai ir trys  bronzos medaliai.

Eligijus Tiknius bei  Karina Mackevičiūtė tapo čempionais ir pasidabino aukso medaliais. Kajus Košeliauskas, Augustas Raziūnas bei Titas Ereckas varžybose pelnė bronzą. Karina Mackevičiūtė buvo apdovanota ir kaip techniškiausia varžybų boksininkė.

„Varžybos buvo gerai suorganizuotos, viskas vyko sklandžiai. Džiaugiuosi puikiu panevėžiečių pasirodymu. Iš 6  Panevėžio sporto centro ugdytinių 5 jų užėmė prizines vietas“, – sakė Aleksandras Laučenkovas.

Panevėžiečius varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro bokso treneriai Vitalijus Karpačiauskas, Aleksandras Laučenkovas ir Petras Prokofjevas. Iš viso dalyvavo 127 šalies sportininkai.

Artimiausios varžybos, kuomet dalyvaus ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai, numatytos birželio 15-18 d., Klaipėdoje vyks Lietuvos didžiųjų miestų jaunučių bokso čempionatas.