Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro dviratininkams varžybose šypsosi sėkmė

„Ukmergės fabrikų krosų taurės“ V etape sėkmingai pasirodė  Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Moksleivių mergaičių amžiaus grupėje Elžbieta Seliavaitė užėmė pirmą vietą. Toje pačioje berniukų amžiaus grupėje Vejas Musteikis buvo trečias. Moterų dviratininkių amžiaus grupėje Neimantė Laužikaitė užėmė antrą vietą ir pasidabino sidabro medaliu. Dviratininkas Aronas Januška šįkart save išbandė bėgimo rungtyje ir moksleivių berniukų bėgikų amžiaus grupėje iškovojo taip pat antrą vietą.

„Ukmergės fabrikų kroso taurė“ – tai tradicinis, nuo 2015-ųjų vykstantis renginys, kuriuo siekiama populiarinti bėgimo ir dviračių sportą, skatinti įvairaus amžiaus žmones praleisti aktyvų laisvalaikį gamtoje, siekiama jaunimą sudominti sportu. Renginį sudaro 6 etapai, kuriuose dalyviai varžosi bėgimo,  MTB dviračių kroso, rogainingo rungtyse.

Panevėžiečius sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Varžybose dalyvavo 247 dviratininkai iš Panevėžio Ukmergės, Vilniaus, Riešės, Utenos, Paberžės, Kelmės, Zarasų ir Rokiškio.