Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro krepšininkai – U-12 čempionai!

Šį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų U12 čempionato „Pirmojo iššūkio“ finalinės kovos. Panevėžio sporto centro trenerio Justo Četkausko ugdoma komanda įveikė visus varžovus ir tapo čempione!

„Važiavome tikėdamiesi gerai žaisti, tačiau ne tik gerai sužaidėme, bet dar ir tapome čempionais. Džiaugiuosi berniukais, jie tikrai puikiai kovojo krepšinio aikštelėje, pataikė metimus, sugebėjo apsiginti ir namo grįžo pasidabinę auksu. Emocijos pačios geriausios“, – sakė Justas Četkauskas.

Finalinėse varžybose krepšinio aikštelėje susitikę priešininkus Šiaulių KA „Saulė I“ panevėžiečiai pirmąjį kėlinį pralaimėjo, tačiau po jo daugiau savo sėkmės nebepaleido iš rankų. Šiauliečiai buvo įveikti rezultatu 94:78 (20:29, 19:9, 25:24, 30:16). Daugiausiai kamuolių atkovojo Mykolas Bilis, daugiausiai taškų pelnė ir rezultatyviausio žaidėjo vardą iškovojo Titas Marozas.

Dėl pirmos vietos panevėžiečiai susikovė su Sostinės KM I „Čili Pizza“ ekipa. Pirmi du kėliniai buvo žaidžiami taškas į tašką ir baigti vos kelių taškų persvara ne panevėžiečių naudai. Tačiau trečiame ir ketvirtame kėliniuose panevėžiečiai įsiveržė į priekį ir nebeleido priešininkams išplėšti sėkmės iš rankų. Panevėžio sporto centro komanda laimėjo rezultatu 81:66 (15:16, 16:18, 26:17, 24:15) ir tapo čempionais. Daugiausiai taškų pelnė Dominykas Žiogas, atkovojo kamuolių – Mykolas Bilis, rezultatyviausio žaidėjo vardą iškovojo Rokas Vašėta.

Į simbolinį MKL penketuką pateko du Panevėžio sporto centro ugdytiniai – Mykolas Bilis ir Dominykas Žiogas.

Sveikiname berniukus ir jų trenerį Justą Četkauską su pergale!

Šiek tiek prasčiau sekėsi Panevėžio SC U16 merginų komandai, kurios dalyvavo jaunučių U16 merginų čempionato finalinėse kovose. Krepšinio aikštelėje Panevėžio SC ekipa susitikę Biržų SC komandą varžybas ketvirtą kėlinį užbaigė lygiosiomis (23:13, 20:24, 21:21, 23:29), todėl prireikė penktojo kėlinio. Jame panevėžietės 6 taškų persvara nusileido priešininkėms ir pralaimėjo varžybas rezultatu 94:100. Kitą dieną žaisdamos su V. Knašiaus KM merginoms vos 4 taškų persvara pralaimėjo priešininkėms 69:73 (18:9, 21:19, 11:28, 19:17).

„Važiuodamos į varžybas tikėjomės geresnio rezultato, tačiau aikštelėje nesusitvarkėme emociškai. Matau, kad mergaitės pasitikėjo savimi ir savo pergale, o laimėjo, kas labiau dirbo krepšinio aikštelėje, ypač gynyboje. Norint pasiekti pergalę reikėjo įdėti daugiau pastangų ir žinoma būtinas emocinis stabilumas“, – komentavo merginų krepšinio trenerė Ilona Rimšienė.

Panevėžio SC merginų komanda varžybose užėmė ketvirtą vietą.