Panevėžio sporto centro krepšininkai užėmė prizines vietas

Savaitgalį Kaune praūžė krepšinio turnyras „Kaunas Cup 2021“ bei Šiauliuose  – „Saulės taurė 2021“. Varžybose sužibėjo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro krepšininkų komandos. Jos intensyviai ruošiasi moksleivių krepšinio lygos berniukų krepšinio čempionato kovoms.

Kaune vykusiose varžybose panevėžiečiams šypsojosi sėkmė – užtikrintai laimėtos pirmos vietos. U12 grupėje rezultatu 63:56 panevėžiečiai nugalėjo „Tornado KM“, 59:45 – Šiaulių KA „Saulė“, 69:28 – KM „Perkūnas“ bei 65:31 – KA „Žalgiris“ komandas ir taip užsitikrino pirmą vietą. Panevėžietis Mykolas Bilis pateko į geriausių turnyro žaidėjų gretas.

U13 grupėje Panevėžio sporto centro krepšininkai taip pat buvo nepalaužiami. Rezultatu 73:43 nugalėjo „Tornado KM  – VS Sistemos, 72:43 – klaipėdiečių V. Knašiaus KM, 66:32 – Vilniaus KM II bei 69:49 – kauniečių „NKA“ komandas ir užtikrintai pelnė pirmą vietą. Naudingiausio turnyro žaidėjo vardas atiteko Matui Daugirdui. Šiuos krepšininkus treniruoja Justas Četkauskas.

Šiauliuose vykusiose varžybose U14 grupėje panevėžiečiai rezultatu 50:32 nugalėjo Kauno „Nacionalinė KA“ bei 62:58 – Šiaulių KA „Saulės“ komandas. Antrąją varžybų dieną rezultatu 58:53 laimėta prieš Kauno „Žalgiris“ ir  septyniais taškais rezultatu 53:60 nusileista Plungės SRC. Laimėję tris varžybas ir suklupę vieną kartą panevėžiečiai užėmė antrą vietą. Naudingiausio Panevėžio komandos turnyro žaidėjo vardą pelnė Jonas Trivokas. Krepšininkus varžyboms ruošia treneris Tadas Mykolaitis.