A. Armokas (Panevėžio sporto centro nuotr.).

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai iškovojo įvairių spalvų medalius

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

100 m bėgimo rungtyje pirmą vietą užėmė ir auksu pasidabino Kasparas Breimelis. Kūjo metimo rungtyje antrą vietą laimėjo įrankį 47,49 m numetęs Mindaugas Čereška. 300 m barjerinio bėgimo rungtyje trečią vietą užėmė ir bronza pasidabino Gabrielė Janušauskaitė. Aštuonkovės rungtyje Aidas Armokas taip pat pelnė bronzos medalį. Aštuonkovėje sportininkams reikėjo įveikti 100, 400, 100 m bėgimo, šuolių į tolį bei aukštį, rutulio stūmimo (4 kg), 110 m barjerinio bėgimo bei ieties metimo rungtis.

4×100 m estafetinio bėgimo rungtyje Aidas Armokas, Benas Malinauskas, Juventas Jarašūnas ir Kasparas Breimelis užėmė ketvirtą vietą. Šeštą vietą 400 m bėgimo rungtyje iškovojo Gabrielė Janušauskaitė. Viltė Poviliūnaitė šuolio į aukštį rungtyje užėmė taip pat šeštą vietą. Ši sportininkė šuolio į tolį rungtyje buvo septinta. 4×100 m estafetinio bėgimo rungtyje Patricija Grigalionytė, Viltė Poviliūnaitė, Vesta Bajoriūnaitė ir Gabrielė Janušauskaitė iškovojo šeštą vietą.

Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Vidmantas Ščevinskas ir Rimvydas Smilgys.