Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiams sėkmingas savaitgalis

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių bei Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovių komandinis čempionatai. Čia jėgas  išbandė bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių čempionate vaikų amžiaus grupėje ir mergaitės, ir berniukai turėjo startuoti penkiose rungtyse, jaunučių merginos – penkiose, o vaikinai – septyniose. Mergaičių amžiaus grupėje penkiakovės rungtyse dalyvavusi Ugnė Šteinaitė surinko 2343 taškus ir iškovojo trečiąją vietą. Ugnė 60 m barjerinio bėgimo rungtį įveikė per 11 sek., peršoko į 1 m 30 cm aukštį iškeltą kartelę, nustūmė rutulį 9 m 62 cm, nušoko į tolį 4 m 37 cm, 600 m atstumą nubėgo per 2 min. 6 sek. Vos 27 taškais nuo jos atsiliko Ignė Stakauskaitė, kuri užėmė ketvirtąją vietą.

Jaunučių amžiaus grupėje dalyvavusi Smiltė Paukštytė užėmė penktą, Urtė Šteinaitė – devintą, Gilija Mėlynytė – dvyliktą vietas. Sportininkės turėjo įveikti 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į aukštį ir tolį, rutulio stūmimo bei 800 m bėgimo rungtis.

Jaunučių amžiaus grupėje varžęsis Džiugas Kopūstas iškovojo ketvirtąją vietą. Sportininkas turėjo įveikti 60 bei 1000 m bėgimo, šuolių į aukštį bei į tolį, rutulio stūmimo, šuolio su kartimi ir 60 m barjerinio bėgimo rungtis.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerės Aldona Dobregienė ir Viktorija Barvičiūtė.

Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovių komandiniame čempionate Panevėžio sporto centro ugdytiniai startavo sprinto ir šuolių trikovėse bei bėgimų dvikovėse. Atskiros rungtys pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę buvo vertinamos taškais.

Trikovės rungtyse dalyvavusi Emilija Kropaitė  30 m atstumą įveikė per 4,76 sek., 60 m – per 8,18 sek. ir 200 m – per 27,73 sek. Surinkusi 2440 taškų Emilija iškovojo antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje berniukų grupėje varžęsis Benas Malinauskas laimėjo penktą vietą. Bėgimų dvikovėje 200 m atstumą per 25,59 sek. ir 1000 m per 3 min. 6 sek. įveikęs Ugnius Janušauskas surinko 867 taškus. Tai sportininkui garantavo trečiąją vietą. Toje pačioje rungtyje mergaičių grupėje dalyvavusi Gabrielė Janušauskaitė užėmė penktą vietą. Šuolių trikovės rungtyse – 60 m bėgimas, šuoliai į aukštį ir tolį – dalyvavusi Aistė Veretinskaitė laimėjo vienuoliktą vietą. Komandinėje miestų grupėje Panevėžys užėmė penktąją vietą.

Šiuos sportininkus treniruoja Remigijus Jakubauskas ir Rimvydas Smilgys.

Didžioji dalis Panevėžio sporto centro lengvaatlečių daugiakovių bei trikovių varžybose dalyvavo pirmą kartą. Džiaugiamės sportininkų pasiekimais bei linkime sėkmės ateities startuose!