Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro lengvaatletis Lietuvos jaunių čempionate laimėjo sidabrą

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su  stipriausiais šalies lengvaatlečiais savo jėgas išbandė ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Nepaisant to, kad čempionate buvo didelė konkurencija, dalyvavo gausus lengvaatlečių būrys, namo parvežtas sidabras. Jį iškovojo Kasparas Breimelis, kuris 60 m atstumą nubėgęs per 7,20 sek. užėmė antrą vietą. Neda Vidzėnaitė šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 1 m 55 cm pakeltą kartelę ir užėmė ketvirtą vietą. Ši sportininkė dalyvavusi ir 60 m barjerinio bėgimo rungtyje buvo septinta. Mišriame estafetiniame bėgime 4×200 m  Panevėžio komanda, kurią sudarė Aira Kurklietytė, Aidas Armokas, Rugilė Ivanauskaitė ir Kasparas Breimelis, užėmė taip pat septintą vietą. Šuolio į tolį rungtyje dalyvavusi Toma Trotenskytė buvo dešimta.

Surinkusi 2509 taškus penkiakovėje Neda Vidzėnaitė užėmė šeštą vietą. Komandinėje įskaitoje Panevėžio miesto komandai atiteko penkta vieta. Visi šiame čempionate dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai pagerino savo asmeninius rezultatus.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate dalyvavo trenerių Aldonos Dobregienės, Viktorijos Barvičiūtės ir Rimvydo Smilgio ugdytiniai.