Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro rankininkai Lietuvos U13 finale iškovojo bronzą

Vilniuje vyko 2021/2022 m. Lietuvos vaikų U13 mergaičių ir berniukų rankinio čempionato Romualdo Jansono taurei laimėti finalinės varžybos. Jose varžėsi 4 mergaičių ir 4 berniukų komandos. Po vieną mergaičių ir berniukų komandą atstovavo Panevėžio sporto centrui. Berniukų komanda iškovojo trečią vietą ir namo parvežė bronzą, mergaitės liko ketvirtos.

„Džiaugiuosi, kad antrus metus pavyko patekti į finalines rungtynes. Berniukai pasirodė tikrai gerai, mums pavyko iškovoti 3 vietą. Pirmą varžybų dieną pralaimėjome Šiaulių (33:18) ir Vilniaus (12:32) komandoms, o antrą dieną pavyko laimėti prieš Uteną (32:9). Ši pergalė mums garantavo bronzą. Džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimu ir noriu palinkėti gerų startų ateityje!“, – sakė Panevėžio sporto centro rankinio treneris Mindaugas Barzdenis.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, asmeniniais diplomais. Panevėžio sporto centro berniukų komandos geriausių žaidėjų vardus pelnė Ridas Montvilas ir Tautvydas Vieštautas. Į Lietuvos U13 geriausių žaidėjų pozicijų simbolinį septintuką buvo išrinkti geriausias dešinysis pusiau kraštas Jokūbas Žigas ir geriausias dešinysis pusiau kraštas Vainoras Vertelka.

Panevėžio sporto centro mergaičių komanda aikštelėje susitiko su Kauno rajono SM – I, Alytaus SRC, Klaipėdos „Viesulo“ SC komandomis. Šios varžybos mergaitėms nebuvo itin sėkmingos, jos liko ketvirtos.

„Džiaugiuosi, kad turėjome galimybę savo jėgas išbandyti finalinėse kovose. Žinoma, galėjome sužaisti ir geriau. Matau, kad mums dar reikia geriau susižaisti komandoje, trūksta šiek tiek drąsumo, būtina įgyti daugiau praktikos“, – teigė Panevėžio sporto centro rankinio trenerė Laura Salamanavičė.

Panevėžio SC mergaičių komandos geriausiomis žaidėjomis pripažintos Ugnė Krikštaponytė ir Kamilė Džejytė. Į Lietuvos U13 geriausių žaidėjų pozicijų simbolinį septintuką, kaip centro pozicijos žaidėja, išrinkta Panevėžio SC mergaičių komandos rankininkė  Liepa Kakanytė.