Panevėžio sporto centro sportininkams praėjęs savaitgalis buvo itin sėkmingas

Šis savaitgalis Panevėžio sporto centro sportininkams buvo itin intensyvus ir rezultatyvus. Jaunieji sportininkai dalyvavo lengvosios atletikos, dviračių, rankinio, bokso, sunkiosios atletikos, tinklinio,  graikų ir romėnų imtynių varžybose, iš kurių parsivežė įvairių spalvų medalius.

RANKINIS

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių U15 merginų rankinio čempionato II diviziono rungtynės, kuriose susikovė Panevėžio sporto centro ir Molėtų KKSC komandos. Panevėžietėms šios varžybos buvo itin sėkmingos. Jos rezultatu 29:7 nugalėjo priešininkių komandą ir taip užsitikrino nugalėtojų vardą.

Merginas treniruojanti Panevėžio sporto centro trenerė Laura Salamanavičė didžiuojasi,  kad merginos ne tik puikiai žaidė, bet ir įvarčius pelnė net 10 komandos žaidėjų.

DVIRAČIAI

Lapkričio 19-20 dienomis Panevėžyje vykusiame atvirajame Lietuvos dviračių treko čempionate dalyvavo per 80 dviratininkų. Kartu su jais varžėsi ir Panevėžio sporto centro – klubo „Greitis“ ugdytiniai.

Net keturiose jaunių vaikinų rungtyse pirmas buvo Gabrielius Kundrotas, antras – Renaldas Kieliauskas.

Skrečo rungtyje jaunių grupėje G. Kundrotas tapo nugalėtoju, Darijus Ivanauskas bei Vigailė Budreckytė pelnė antrą, o R. Keliauskas – trečią vietas. Keirino rungtyje vėl pirmas buvo R. Keliauskas, G. Kundrotas čia užėmė antrą, o D. Ivanauskas – trečią vietas. Vaikų skrečo rungtyje mergaičių grupėje pirma finišavo Deimantė Zelenauskaitė, trečia buvo Aistė Aukštuolytė. Šioje pačioje rungtyje berniukų grupėje ant nugalėtojo pakylos laiptelio lipo Martynas Repšas, sidabrą pelnė Dovydas Činga, o bronzą – Tadas Trakelis. 500 m rungtyje jaunių grupėje pirmas vėl buvo R. Keliauskas, antras G. Kundrotas. Šioje rungtyje jaunučių grupėje antras buvo Deividas Zelenauskas, trečias – Tadas Baranauskas. Grupinėse lenktynėse dėl taškų jaunių grupėje pirmas finišavo G. Kundrotas, antras – R. Keliauskas. Jaunučių grupėje trečias buvo T. Baranauskas. Omniumo rungtyje jaunių grupėje pirmas finišavo vėl G. Kundrotas, antras – R. Keliauskas, trečias – D. Ivanauskas.

Šiuos jaunuosius sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

LENGVOJI ATLETIKA

Šiauliuose miestų grupėse vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatas, kuriame sėkmingai rungtyniavo Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai. Šių varžybų prizininkais tapo trenerių Jakubausko ir Aldonos Dobregienės ugdytiniai.

200 m bėgimo rungtyje pirmą vietą užsitikrino Benas Malinauskas, o 60 m barjerinio bėgimo rungtyje Aidas Armokas buvo antras.

GRAIKŲ IR ROMĖNŲ IMTYNĖS

Marijampolėje vyko graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras ,,Auksinis lapkritis“, kuriame varžėsi 150 imtynininkų iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Šalčininkų, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos bei Vilniaus rajono. Panevėžio sporto centrui atstovavo 16 sportininkų, kurie namo parvežė 14 įvairių spalvų medalių. Vakaris Šakėnas,  Nojus Klišys, Rokas Zigmantavičius, Rytis Dambrauskas ir Markas Jurys tapo čempionais. Antros vietos nugalėtojais tapo Tajus Grigaliūnas ir Matas Ladyga. Varžybose trečią vietą užėmė Aironas Miganovič, Mykolas Kazėnas, Rokas Janauskas, Kernius Čerkauskas, Vilius Alonderis ir Aistis Dambrauskas.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.

BOKSAS

Praėjusią savaitę Vilniuje vyko Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas, kuriame jėgas išbandė ir Panevėžio sporto centro boksininkai. Svorio kategorijoje iki 67 kg Danas Vilkas pelnė sidabro medalį. Simas Stankevičius savo svorio kategorijoje (iki 63, 5 kg) užėmė trečią vietą ir pelnė bronzą. Domas Valentinavičius ( iki 67 kg) bei Lukas Ulys (iki 75 kg) varžybose taip pat pelnė trečią vietą.

Sportininkus varžyboms ruošia Vitalijus Karpačiauskas, Aleksandras Laučenkovas bei Petras Prokofjevas.

SUNKIOJI ATLETIKA

Panevėžyje vykusiame Lietuvos regiono jaunimo sunkiosios atletikos čempionate sėkmė šypsojosi trenerių Dovydo Sužiedelio ir Gintauto Čeponio auklėtiniams.

Matas Vengrys ir Kristijonas Mikalajūnas laimėjo sidabrą, o Klaidas Grinskis, Tomas Prokopavičius ir Dangiras Miliškevičius laimėjo bronzą. Šios jau tradicinėmis tapusios varžybos skirtos buvusiam treneriui Petrui Matkevičiui atminti. Jose varžėsi apie 60 dalyvių iš Vilniaus, Anykščių, Telšių, Gargždų bei Panevėžio.

TINKLINIS

Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunimo U20 tinklinio čempionato rungtynėse Panevėžio sporto centro komanda, rungtyniavusi prieš Klaipėdos SC „Viesulas“ po trijų setų kovos įveikusi priešininkus džiaugėsi pergale 3:0 (25:21 25:12 25:19). Šiuo metu panevėžiečiai A divizione užima trečią vietą iš penkių rungtyniaujančių komandų. Šią komandą treniruoja Panevėžio sporto centro treneriai Vytautas Skunčikas ir Gintautas Stanevičius.

Vakar Panevėžyje vykusiame jaunučių U-17 varžybose sėkmingą pergalių žygį pratęsė Dovydo Jekimovo vedama Panevėžio sporto centro komanda, kuri rezultatu 3:0 sėkmingai įveikė Marijampolės SC (24:4, 25:11, 25:8) ir Vilniaus SM „Tauras-I“ ekipas (25:14, 25:20, 25:12). Po penkerių sužaistų rungtynių ši komanda dar yra nepralaimėjusi nei vieno seto. Komandą treniruoja V. Skunčikas.