Panevėžio sporto centro tinklininkai varžėsi Lietuvos čempionate

Panevėžyje po ilgos pertraukos finišavo Lietuvos vaikinų U20 salės tinklinio čempionatas, kuriame žaidė ir Panevėžio sporto centro komanda.

„Atkrintamajame sezone buvome užsitikrinę pirmą vietą, berniukai labai gerai rungtyniavo, gaila, kad finale pritrūkome šiek tiek sėkmės. Vienintelė Šiaulių komanda buvo laimėjusi 3 pergales iš eilės. O tiek mes, tiek Vilniaus, Kauno komandos buvome laimėję po 1 pergalę ir patyrę po 2 pralaimėjimus. Varžybose puikiai rungtyniavome prieš Vilniaus „SM Tauro I“ komandą ir laimėjome rezultatu 3:2. Finale kovojusios Vilniaus SM „Tauro I“ bei Kauno SM „Starto“ komandos pergalę pasiekė rezultatu 3:1 ir už tai yra skiriama daugiau taškų. Susumavus rezultatus surinkome mažiau taškų ir deja, likome 4 vietoje. Tačiau džiaugiuosi, kad vaikinai puikiai žaidė, vyko kovingos, įtemptos rungtynės. Per sezoną buvo iškovotas ne vienas medalis, todėl žaidimu esu patenkintas. Panevėžiečiai verti geriausiųjų vardo, gaila, kad šįkart pritrūko šiek tiek sėkmės“, – sakė Panevėžio sporto centro tinklinio  treneris Vytautas Skunčikas.

Čempionate geriausio žaidėjo vardą pelnė komandos kapitonas Jokūbas Šniauka. Panevėžio sporto centro įsteigtas perspektyviausio žaidėjo prizas atiteko Džiugui Jankevičiui. Komandoje labai gerai žaidė į aikštelę dėl sveikatos problemų po ilgos pertraukos grįžęs Dovydas Jekimovas. Puikiai rungtyniavo Aivaras Navickas, Girius Plikionis, Benjaminas Klivickas, Faustas Karpavičius. Šiems žaidėjams talkino jaunesni tinklininkai Robertas Tolpežninkas, Dovydas Malkevičius, Mindaugas Samulionis ir Rapolas Marciuška.