Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytinė pateko į Lietuvos jaunučių stalo teniso rinktinės gretas

Rugsėjo 24-25 d. Rietave vyko Lietuvos jaunučių „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybės, kuriose sėkmė šypsojosi Panevėžio sporto centro trenerio Ryčio Veličkos ugdytinei Smiltei Morkūnaitei.

Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų kas yra geriausias. Sportininkai žaidė asmeninėse, mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno miestų bei rajonų, Šiaulių, Ukmergės, Utenos, Mažeikių, Širvintų ir Šalčininkų r.

Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose. Panevėžio sporto centro ugdytinė Smiltė Morkūnaitė nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir neužleido lyderės pozicijos. Beveik visus susitikimus sportininkė laimėjo rezultatu 3:0, tik prieš vilnietę Deimantę Adlytę laimėjo rezultatu 3:2. Mergaičių dvejetų rungtyje dalyvavo 12 porų, kur Smiltė Morkūnaitė su porininke iš Vilniaus Deimantė Adlyte taip pat užėmė pirmą vietą. Mišrių dvejetų rungtyje dalyvavo 21 pora. Čia Smiltė su Širvintų sporto centro ugdytiniu Augustu Griška laimėjo antrą vietą.

„Džiaugiuosi Smiltės puikiu žaidimu, pirma asmeninių varžybų nugalėtojos vieta jai garantavo kelialapį į Lietuvos jaunučių rinktinę. Mergaitė dabar jau yra oficiali Lietuvos jaunučių rinktinės narė“, – sakė treneris Rytis Velička.

Visi asmeninių varžybų nugalėtojai iškovojo kelialapį į 2023 m. Lietuvos jaunimo čempionatą.

Sveikiname Smiltę Morkūnaitę ir jos trenerį Rytį Veličką su puikiais laimėjimais!