Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytiniai – akvatlono prizininkai

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko finalinis 2022-2023 metų žiemos akvatlono taurės etapas, kuriame sėkmingai varžėsi Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Varžybose dalyviai kaip įprastai buvo suskirstyti į amžiaus grupes ir atitinkamas distancijas. Pirmąją vietą užėmė ir ant nugalėtojų pakylos laiptelio lipo Emilis Seikauskas. Antrąją vietą toje pačioje grupėje iškovojo Gytis Valickas. Darija Raštutytė ir Ignas Norvilas laimėjo trečiąsias vietas. Šie sportininkai plaukė 400 m ir bėgo 3 km.

Dovilė Rodriquez nuplaukusi 200 m ir nubėgusi 1 km užėmė antrąją vietą. Mažiausiųjų grupėje varžiusi Viktorija Bukėnaitė nuplaukusi 100 m ir nubėgusi 500 m laimėjo trečiąją vietą.

„Akvatlone dažnai dalyvauja ne tik triatlonininkai, bet ir plaukikai, penkiakovininkai. Šių varžybų populiarumą parodo ir gausus dalyvių skaičius – dalyvavo per 200 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Į varžybas mes vykome didelė komanda – 21 sportininkas. Vaikams tai buvo gera proga išbandyti savo jėgas. Visi tikrai stengėsi, parodė viską, ką gali geriausiai, tad džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimais“, – sakė treneris Andrejus Rancevas.

Šias varžybas organizavo Lietuvos triatlono federacija ir triatlono klubas „TRItonas“. Žiemos akvatlono taurė pažymėjo naujo triatlono renginių sezono pradžią. Artimiausias jų – Lietuvos baseino akvatlono čempionatas – kuomet dalyvaus ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai, vyks balandžio 1-ąją Vilniuje.