Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvaus 518-ojo Panevėžio gimtadienio renginiuose

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 3-5 d., Panevėžys švęs 518-ąjį gimtadienį. Kaip visada gimtadienyje žadama daug įvairios veiklos tiek suaugusiems, tiek mažiesiems dalyviams. Šventės metu žiūrovai galės gėrėtis ne tik įvairia menine programa, bet ir stebėti sporto varžybas, kuriose taip pat dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Rugsėjo 3-4 d. Panevėžį sudrebins sunkiaatlečiai. „Aukštaitijos“ sporto komplekso mažojoje salėje nuo 10 iki 17 val. vyks 31-as tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Dėl medalių varžysis ne tik pajėgiausi šalies ir Panevėžio sportininkai, bet ir svečiai iš Vokietijos, Estijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos. Varžybose jėgas išbandys ir Panevėžio sporto centro trenerio … treniruojami auklėtiniai.

Rugsėjo 4 d. nuo 11 iki 19 val. „Aukštaitijos“ sporto komplekse vyks Tarptautinis dziudo festivalis „Pirmoji kova“. Dalyvauti žada sportininkai iš…. Ant tatamio varžysis ir Panevėžio sporto trenerių … ruošiami ugdytiniai.

Rugsėjo 5 d. nuo 11 iki 13 val. Panevėžio sporto centro irklavimo bazėje vyks irklenčių ir baidarių varžybos. Čia varžysis trenerių Vytauto Vaičikonio, Dalios Vaičikonienės…. ir … treniruojami ugdytiniai.

Panevėžio sporto centras kviečia panevėžiečius apsilankyti varžybose ir palaikyti jaunuosius miesto sportininkus.

Panevėžio sporto centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: