Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate

Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su jauniausiais bei stipriausiais šalies lengvaatlečiais jėgas išbandė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Prizinę vietą užėmė Ugnė Šteinaitė, kuri rutulį nustūmė 10,28 m ir iškovojo antrąją vietą. 60 m bėgimo rungtyje dalyvavo itin gausus per 60 bėgikių būrys. Čia Emilija Celiešiūtė užėmė šeštąją vietą. 200 m distanciją bėgęs Emilijus Dūda iškovojo ketvirtąją vietą, mergaičių grupėje toje pačioje rungtyje bėgusi Elzė Rasiulytė užėmė aštuntąją, o Liepa Valikonytė – dešimtąją vietas. 600 m distanciją Arnas Lukoševičius įveikė ketvirtas. Šuolio į aukštį rungtyje Austė Mackevičiūtė peršoko į 1 m 45 cm iškeltą kartelę ir užėmė ketvirtąją, o Liepa Mėlynytė peršokusi į 1 m 40 cm iškeltą kartelę laimėjo šeštąją vietas.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Gytis Krivickas, Brigita Šiaučiūnaitė, Viktorija Barvičiūtė ir Kristina Sabalytė.