Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro ugdytinių pasiekimai MKL varžybose

Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje Panevėžio sporto centro komandos A divizione sužaidė keletą rungtynių, kurias trumpai apžvelgsime.

Namuose vykusiose U13 berniukų krepšinio varžybose aikštelėje susitiko Panevėžio sporto centro ir Šiaulių KA „Saulė“-1 ekipa. Čia sėkmė šypsojosi panevėžiečiams, kurie rezultatu 80:71 apgynė savo namų tvirtovę ir turnyrinėje lentelėje žengia be pralaimėjimų. Trenerio Justo Četkausko ugdomi berniukai pralaimėję pirmą kėlinį (15:19), daugiau sėkmės nebepaleido iš savo rankų ir užtikrintai sužaidė visus kėlinius (23:20, 25:17, 17:15). Varžybų lyderiais tapo Mykolas Bilis, Titas Marozas ir Dominykas Žiogas.

Kur kas sunkiau sekėsi U18 merginų krepšinio čempionate rungtyniaujančiai jungtinei Panevėžio sporto centro/RSSG ekipai. Panevėžietėms teko pripažinti Vilniaus KM-1 komandos pranašumą 66:73 (14:16, 16:18, 14:22, 22:17). Varžybose pasižymėjo Austėja Rauckytė ir Goda Jusytė. Šią komandą treniruoja Ilona Rimšienė.

Išvykoje nepasisekė Tado Mykolaičio treniruojamiems vaikinams, kuriems jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionate nepavyko iškovoti pergalės prieš Šiaulių KA „Saulė“-1/ŠSG komandą. Panevėžiečių nesėkmę lėmė prastai sužaistas pirmas kėlinys, kurį laimėję šeimininkai įgijo net 15 taškų persvarą, o tai panevėžiečiams nebeleido prisivyti šiauliečių 84:65 (28:13, 17:14, 17:22, 22:16). Rungtynių lyderiai Jonas Trivokas, Gabrielius Anskinas ir Nikas Janeliauskas.

Namie žaidę trenerio Aurimo Puodžiūno U17 jauniai vaikinai rezultatu 98:87 įveikė Vilniaus KM-1 krepšininkus. Šiose rungtynėse krepšinio aikštelėje užvirė įtempta kova. Pirmame kėlinyje vos dviejų taškų persvara panevėžiečiai nusileido svečiams, antrame ir trečiame kėliniuose panevėžiečiai žaidė drausmingai ir kontroliavo situaciją. Paskutiniame kėlinyje panevėžiečiams  ne itin gerai sekėsi žaisti ir jį laimėjo svečiai. Laimei Panevėžio sporto centro komandai užteko sukaupto taškų deficito ir rungtynės buvo laimėtos.

Artimiausios rungtynės, kuriose žais Panevėžio sporto centro krepšininkai, vyks jau rytoj, lapkričio 16 d. Išvykoje jaunučių U15 vaikinų čempionate panevėžiečiai susikaus su Kauno KM „Žalgiris“-2, bei jaunių U18 vaikinų čempionate – su Kauno KM „Perkūnas“ ekipa.

Artėjančiose varžybose komandoms linkime kuo didžiausios sėkmės!