Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro žolės riedulio žaidėjams – sėkmingas sezonas

Panevėžio sporto centro-žolės riedulio klubo „Perkūnas“ žaidėjai šį sezoną praleido puikiai žaisdami bei pasiekdami gerų rezultatų. Trenerė Anna Rekasius apžvelgia, kaip jos ugdomiems sportininkams sekėsi kovoti šį sezoną.

U12 merginų komanda sezoną pradėjo Pietų zonos pirmenybėse susitikimu su Širvintų SC I ir II komandomis. 1-oje serijoje žaidimas naujoje aikštelėje ir gynėjos liga įtakojo panevėžiečių nesėkmę – rezultatu 0:5 buvo nusileista Širvintų SC I-ajai komandai. 2-oje serijoje jaunosios sportininkės intensyviai kovojo, atkreipė dėmesį į savo klaidas, jas ištaisė ir laimėjo varžybas rezultatu 6:4. Susumavus įvarčių skaičių panevėžietės bendroje įskaitoje užima antrąją vietą. Rugsėjį vyks lemiama 3 serija, kurios metu bus iškovotas ir kelialapis į superfinalą. „Esame įsitikinę, kad pateksime į superfinalą, tam intensyviai ruošiamės visą sezoną. Praėjusią savaitę surengėme žolės riedulio vasaros turnyrą, kad pasitikrintume savo jėgas bei pamatytume, kaip žaidžia mūsų priešininkai“, – kalbėjo trenerė A. Rekasius.

Vaikinai pirmą kartą žaidė U12 1-oje serijoje, jiems tai nauja patirtis. Panevėžio sporto centro ugdytiniai pralaimėjo prieš Šiaulių žolės riedulio akademiją I komandą, tačiau įveikė Šiaulių žolės riedulio akademijos II ir III ekipas. 2-oje serijoje nors ir demonstravo įnirtingą kovą, panevėžiečiai nusileido Šiaulių žolės riedulio akademijos I ir II komandoms. Įvykus 3 serijai paaiškės, kas pateks į superfinalą. U10 amžiaus grupės žolės riedulio čempionate žaidžia viena panevėžiečių mergaičių ir dvi berniukų komandos. Mergaitės Pietų zonoje užėmė pirmąją vietą, o vaikinai – antrąją bei šeštąją vietas. „Rugsėjį žaisime superfinale, kur iš kiekvienos zonos pateko po 6 komandas. Mažieji labai džiaugėsi, kad buvo atrinkti, tad neatsipalaiduojame, intensyviai dirbame ir ruošiamės rudeniui. Dar tikrai yra kur mokytis ir tobulėti“, – sakė A. Rekasius.

Praėjusią savaitę Panevėžyje vykusiame vaikų U12 žolės riedulio vasaros turnyre dalyvavo 7 komandos. Panevėžio sporto centro ugdytinėms pavyko įveikti Šiaulių žolės riedulio akademijos I (3:1), Širvintų SC I (4:1) ir Šiaulių žolės riedulio akademijos III (8:1) komandas. „Varžybose stebėjome kaip žaidžiame, analizavome savo bei priešininkų padarytas klaidas, ką galima dar tobulinti iki rugsėjį vyksiančio superfinalo. Esame šių metų uždarų patalpų čempionės, tad visą tai norime pakartoti ir aikštelėje po atviru dangumi. Džiaugiuosi mergaitėmis, jos puikiai dirbo visą šį sezoną“, – teigė A. Rekasius.

Panevėžio sporto centro žolės riedulio trenerė A. Rekasius yra paskirta vyriausiąja Lietuvos žolės riedulio U21 rinktinės trenere. Ši rinktinė liepos 15-21 d. dalyvaus Čekijoje vyksiančiame Europos čempionate. Trys Panevėžio sporto centro ugdytinės – AdelinaTomkevičiūtė, Goda Dirsyte ir Adriana Skujaitė – yra kandidatės į Lietuvos rinktinę.

Panevėžio sporto centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: