Panevėžio valdybos viršininku laikinai skiriamas – Ramūnas Lukošius

Panevėžio STT turi naują vadovą

Nuo 2021 m. birželio 1 d. Ramūnas Lukošius skiriamas Panevėžio valdybos viršininku pirmai 5 metų kadencijai. Jis nuo 2021 m. sausio 1 d. buvo paskirtas laikinai eiti šias pareigas.

Ramūnas Lukošius turi 27 metų valstybės tarnybos stažą, STT dirba 22 metus. Nuo 2013 m. gegužės mėn. R. Lukošius ėjo STT Vilniaus valdybos (nuo 2020-11-01 Centrinės tyrimų valdybos) Ikiteisminio tyrimo skyriaus viršininko pareigas. Prieš tai dirbo STT Šiaulių valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje. R. Lukošius yra baigęs Lietuvos teisės universitetą ir įgijęs Teisės magistro laipsnį.

R. Lukošius yra ne kartą skatintas už pavyzdingą tarnybą. Apdovanotas STT 3-ojo ir 2-ojo laipsnio garbės ženklais, STT medaliu „Už nuopelnus“ bei medaliu „Už ilgametę tarnybą“. Už ypatingus nuopelnus ir aktyvų bendradarbiavimą tiriant nusikalstamas veikas bei pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą apdovanotas Prokuroro garbės ženklo „Už nuopelnus“ 2-ojo laipsnio medaliais.

STT valdybų vadovai skiriami į pareigas 5 metų kadencijai, kurie šias pareigas gali eiti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: