Panevėžio TAU literatų grupės susirinkimas

Rugsėjo 11 d. Panevėžyje (Topolių al. 12) buvo susirinkusi Panevėžio TAU literatų grupė. Aptarti per praėjusius metus nuveikti darbai. Prisiminti įvykę poetų jubiliejų paminėjimai, susitikimai. Prisimintas almanacho “Kur dega vakarė žara“ išleidimas ir jo pristatymai miesto bendruomenei. Tai devynių autorių poezija, proza. Jį puikiai sumaketavo bendraautorė Zita Pranskevičiūtė Jis spalvotas, iliustruotas autorių nuotraukomis.

Kalbėta apie poetą Paulių Širvį (1920-1979), kurio šimtąjį gimtadienį tebešvenčiame. Prisimintos jo eilės, kurių daugelis moka mintinai. Jos virtusiomis dainomis, tebedainuojamos ir mielai klausomos. Ona Striškienė perskaitė du savo eilėraščius – „Tarp tylos ir dainos“, „Su randu veide“, skirtus poetui Pauliui Širviui.

Aptarta mokslo (2020-2021) metų veikla. Padėkota buvusiai literatų grupės vadovei Reginai Bausienei, kuri nuoširdžiai vadovavo kuriantiesiems. Gaila, kad puiki vadovė neturi galimybės toliau rūpintis literatais. Jai nuoširdžiai padėkota įteikiant gėlių ir savo kūrybos atminimo dovanėlę. Nauja Panevėžio TAU literatų vadove išrinkta Liuda Balabonienė. Už prisiimtą atsakomybę ir sutikimą būti vadove grupės nariai įteikė gėlių.

Ona Striškienė, Panevėžio TAU literatų grupės narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: