Panevėžio teatralai mieste nebepaliks nė vieno seno reklamos stulpo

Neseniai Panevėžyje šalia J.Basanavičiaus ir Ukmergės gatvių sankirtos atsirado naujas Juozo Miltinio dramos teatro reklaminis stendas (stulpas) su jame pateikiama informacija apie premjeras ir teatro spektaklių repertuaru mėnesiui.

Ar atsiras daugiau tokių stendų, kas bus daroma su senais mediniais ir miesto nepuošusiais reklaminiais stulpais, kaip teatras atsiskaitys su savivaldybe už reklamai suteiktą vietą, kiek nauji reklamos stulpai kainuoja? Šiuos ir panašius klausimus pateikėme už ūkinę veiklą atsakingam teatro vadovo pavaduotojui Donatui Petrakovui.

Pašnekovas neslėpė, kad visi devyni mieste esantys mediniai apvalūs reklamos stulpai tikrai Panevėžio nepuošia ir jie visi arba griaunami arba dar bus nugriauti. Pirmasis naujas metalinis reklamos stulpas jau pastatytas, o dar keturis numatoma įrengti iki pavasario. D.Petrakovas visų naujų reklamos vietų mintinai tikino nepamenantis, tačiau nurodė, kad prie miesto poliklinikos ir prie ligoninės reklama liks.

„Vienoje keturpusio stendo pusėje yra teatro logotipas, kitoje – premjeros, trečioje – repertuaras. Dėl ketvirtos pusės kalbėsimės su savivaldybe. Anksčiau dėl reklamos ant senųjų stulpų savivaldybei nieko nemokėjome, nes jais naudojosi ir kiti, o dabar tarsimės. Senieji stulpai, sutikite, atrodė labai baisiai, todėl tikimės bent šiek tiek pagražinti Panevėžį”,- sakė D.Petrakovas ir neslėpė, kad naujus stulpus teatras gamina savo jėgomis ir vienas kainuoja maždaug pusę tūkstančio eurų.

Pasiteiravus, kada turėtų atsirasti ir kiti numatyti reklamos stendai, D.Petrakovas sakė, jog dabar prasidėjo premjeriniai spektakliai, teatre dirba tik vienas suvirintojas, todėl paskubėti neįmanoma. Tikėtina, kad iki pavasario ir jie bus pastatyti.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: