Panevėžio technologijų ir verslo fakultete paminėta Europos kaimynų diena

Gegužės 26 d. Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (KTU PTVF) paminėta Europos kaimynų diena. Fakulteto bendruomenės nariai rinkosi lauke per pietų pertrauką ir surengė bendrą pikniką.

Gegužės pabaigoje visoje Europoje yra minima Europos kaimynų diena, kurios tikslas – skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Šią dieną visų Senojo žemyno miestų ir miestelių gyventojai yra raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę sau ir aplinkiniams.

Šia proga KTU PTVF surengė bendruomenės pikniką. Palikę tradicinę pietų aplinką studentai, dėstytojai ir administracijos nariai ją pakeitė į jaukią lauko atmosferą.

Išsitiesę užtiesalus žmonės skaniai pietavo, dalinosi linksmomis istorijomis. Susibūrę studentai kartu su dėstytojais tikrino savo taiklumą žiedų mėtymo rungtyje – pasirodo nebuvo taip paprasta mėtyti žiedus, nes šiek tiek trukdė pakilęs vėjas, bet entuziazmo tai tikrai nenuslopino. Taip pat pasiskirstę komandomis, vieni po kitų studentai žaidė badmintoną ir boulingą. Bežaidžiant lauko boulingą kilo noras ir idėja surengti boulingo turnyrą ir pažiūrėti kurie taiklesni, dėstytojai ar studentai.

Pikniko organizatoriai dėkoja visiems atėjusiems kartu papietauti ir džiaugiasi, jog taip smagiai ir netradiciškai fakulteto bendruomenė paminėjo Europos kaimynų dieną. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto darbuotojai bei studentai – patys kūrybiškiausi ir kolegiškiausi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: