Panevėžio teismas pratęsė N. Venckienei laikiną nuosavybės teisių apribojimą

Panevėžio apygardos teismas trims mėnesiams – iki birželio 30 d. pratęsė laikiną nuosavybės teisės apribojimą Neringos Venckienės piniginėms lėšoms (2431,97 Eur), esančioms Panevėžio apygardos teismo depozitinėje sąskaitoje, uždraudžiant jai disponuoti šiomis lėšomis.

Laikinas nuosavybės teisės apribojimas į šiuos pinigus N. Venckienei Panevėžio apygardos teismo nutartimi yra taikomas nuo 2020 m. kovo 30 d.

Spręsdamas klausimą dėl baudžiamojo poveikio priemonės pratęsimo teismas pažymėjo, kad laikinas nuosavybės teisės apribojimas yra viena iš procesinių prievartos priemonių, taikomų tuomet, kai įprastomis priemonėmis negalima pasiekti proceso tikslų, pvz., civiliniam ieškiniui, galimam turto konfiskavimui užtikrinti ir pan.

Šioje baudžiamojoje byloje civilinius ieškinius dėl neturtinės žalos atlyginimo yra pateikę visi keturi nukentėjusieji. Visi jie savo ieškinius palaikė ir prašė juos priteisti iš kaltinamosios N. Venckienės.

Kadangi neturtinė žala nukentėjusiesiems šiuo metu nėra atlyginta, teismo manymu, yra būtina imtis visų įmanomų įstatyme numatytų priemonių civiliniams ieškiniams užtikrinti. Teismas pažymėjo, kad netaikant šios procesinės prievartos priemonės, neturtinės žalos, jei tokia būtų priteista, atlyginimas, gali būti apsunkintas arba tapti neįmanomas.

Panevėžio apygardos teismo nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui.

Panevėžio apygardos teismo informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: