Panevėžio triatlonininkai Austrijoje iškovojo net du medalius

Praėjusį savaitgalį Austrijos kurorte Kicbiuhelyje vyko Europos triatlono čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės nariai iškovojo net du medalius. Panevėžietis Tautvydas Kopūstas užėmė antrą, o Tadas Sereika – trečią vietas.

Dar nei vienose tokio lygio pirmenybėse – Senojo žemyno ar pasaulio triatlono čempionatuose – Lietuvos atstovai nebuvo iškovoję daugiau nei vieno medalio. T. Kopūstas 20-24 m. amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo sidabro medalį. Olimpinę distanciją (1500 m plaukimas, 40 km dviračiu, 10 km bėgimas) sportininkas įveikė per 2 val. 5 min. 9 sek. Šioje amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 33 atletai.

T. Sereika 18-19 m. amžiaus grupėje čempionate užėmė trečią vietą. Jis olimpinę distanciją įveikė per 2 val. 21 min. 8 sek.

Merginų jaunimo varžybose startavusi R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Evelina Tomkevičiūtė (1 val. 3 min. 49 sek.) užėmė 36-tą vietą.