G. Kartano nuotr.

Panevėžio universalioji arena oficialiai tapo „Kalnapilio“ arena

Šiandien prieš „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes, kuriose susitiko Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Šiaulių „Šiauliai“, vyko oficialus „Kalnapilio“ arenos vardo pristatymo renginys.

„Sveikinu visus Jus susirinkusius į neeilinį krepšinio vakarą. Šiandien net tik pamatysime gražias ir, tikiu, pergalingas rungtynes, tačiau drauge dalyvaujame vardą ir įvaizdį keičiančios arenos šventėje. Linkiu „Kalnapilio“ arenai sėkmės visuose sumanymuose. Linkiu, ir toliau būti gerų renginių vieta ir mėgstamiausiu panevėžiečių traukos centru. Na, o šiandien arenai ir visiems mums linkiu – tegul šis vakaras būna pažymėtas „Lietkabelio“ pergale!“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Kalnapilio“ arena – tai unikalus sporto ir pramogų kompleksas ne tik regione, bet ir vienintelis toks Baltijos šalyse, turintis dengtą, olimpinius standartus atitinkantį dviračių treką.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ Panevėžio arenos pagrindiniu rėmėju tapo praėjusių metų lapkritį, generalinio rėmėjo sutartis pasirašyta šių metų pradžioje. „Kalnapilio“ pavadinimas 10 metų bus naudojamas išoriniuose ir vidiniuose arenos reklaminiuose plotuose bei internetinėje erdvėje.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: